Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Moda sau vulgaritate?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Victoria_mami, ai primit avertisment pt atac la persoana (conform regulamentului, discutam idei si vorbe, nu caracterul persoanelor). 

 

Mik, optiune de a vota un mesaj este permisa prin regulament si posibilitatile tehnice ale forumului. Parerea altora vis-a vis de mesajele tale este permisa a fi exprimata si prin acest mod. Nu iti place ca altora nu le plac mesajele tale, asta e! Soarta! Va trebui sa traiesti cu asta. Te rog alta data sa te abtii sa mai ceri socoteala pt voturile primite. 

 

Eu am primit avertisment ca am facut-o ranchiunoasa si rea. OK, mi-l asum. Asta e. Dar, Laura, unde erai la subiectul "Servici vs. stat cu copilul" cand Mik m-a facut (si nu o data) nerusinata, mincinoasa, penibila, etc... poate vrei sa citesti si la subiectul ala.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am primit avertisment ca am facut-o ranchiunoasa si rea. OK, mi-l asum. Asta e. Dar, Laura, unde erai la subiectul "Servici vs. stat cu copilul" cand Mik m-a facut (si nu o data) nerusinata, mincinoasa, penibila, etc... poate vrei sa citesti si la subiectul ala.

L-am citit (acum cand am fost sesizata. Trebuia sa raportezi atunci cand ai fost jignita daca vroiai masuri, nici un moderator nu e obligat si nu poate citi tot ce se scrie pe forum)  si am avertizat-o pe Mik pt jignirile ce ti le-a adresat. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

L-am citit (acum cand am fost sesizata. Trebuia sa raportezi atunci cand ai fost jignita daca vroiai masuri, nici un moderator nu e obligat si nu poate citi tot ce se scrie pe forum)  si am avertizat-o pe Mik pt jignirile ce ti le-a adresat. 

Am raportat eu, se pare degeaba. Bine ca ati luat masuri macar acum.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...