Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamico, fii modelul de frumusete al fiicei tale!


redactor

Recommended Posts

  • Administrators

“Mami, esti frumoasa!”

 

... daca esti mamica de fetita, ai auzit aceasta replica deja, iar daca nu s-a intamplat asta pana acum, cu siguranta nu va mai trece mult timp pana cand fiica ta iti va spune acest lucru. Studiile arata capeste 90% dintre fetite le spun mamicilor lor ca sunt frumoase, in diferite circumstante, uneori dintre cele mai neasteptate. La randul lor, mamele isi apreciaza fetitele pentru frumusetea lor si nu ezita sa le-o marturiseasca. Te-ai intrebat insa vreodata de unde vine aceasta nevoie mutuala de exprimare a aprecierii intre mama si fiica? Cele le face pe fetite sa vada in mamele lor frumusetea ideala? citeste mai departe  ....

 

http://www.desprecopii.com/Images/SitePages/model2.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Cred cu tarie in aceasta idee de mamica frumoasa si sper ca atunci cand imi voi duce copiii de manuta la scoala sa fie mandri de mamica lor.

Da, sarcina lasa ceva semne pe corp, depinde (cred eu) si de genetica. Am folosit produse cosmetice si pe timpul sarcinii si pe timpul alaptarii. La prima sarcina am mers pe Mustela (gama cunoscuta, produse f variate insa scumpe), acum am zis sa merg pe Maternea (erau mai bune ca pret si aveau o eticheta foarte complexa, cu studii prezentate). Nu folosesc produse excesiv, acum spre exemplu am nelipsita crema antivergeturi si un ulei de elasticitate. Par ok, insa nu cred ca ma voi apuca de modelling prea curand.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...