Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

OH Anamaria, nu sa iti doresti sa fii ca ei ca nu ai de ce :). Diana nu e gay :))). Dar dorește ca ei sa aibă aceleași drepturi si ii susține in cerintele lor, sa nu fie discriminati. Atat. E ca si cum susții ca cei de alta culoare a pielii, de alta religie, etc sa aibă aceleași drepturi cu restul. :)

Eu cunosc in viata reala doi medici gay. Un tip si o tipa. Amandoi sunt perfect normali :)) nu se vede pe ei ca sunt gay :). El e foarte feminin insa, am povestit cu el de câteva ori, e foarte fain. Pe ea o stiu mai putin personal, dar o femeie mai feminină decât ea nu am vazut :)). Amandoi dunt medici apreciati, nu vad de ce ar fi văzuti altfel doar pentru ca sunt gay. Recunosc ca nu am fost așa libertina in gândire cand am venit aici, dar cred ca te schimba societatea :).

 

Anja am inteles cu oalele :)). Eu n-am adus din Ro oale, am cumparat aici :). Oricum zestre n-am ca n-am facut nunta :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 674
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata  [flo2]

 

Si voi ati avut weekend prelungit, ca mine? Noi ne-am sarbatorit zilele acestea, ca au implinit fetele anii, una pe 28 si una pe 29. Si abia astazi incep saptamana de munca.  [:)]

 

Iar s-a intors caldura aici... ieri am plecat de acasa in cizme si la amiaza era de tricou, azi s-au anuntat 22-25 grade. Singurul incovenient e ca dimineata e rece de geaca si ghete.

 

Voi ce mai faceti? Cum mai sunteti?

 

O saptamana frumoasa.  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...