Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 674
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neatza! Am lăsat-o pe Diana la vapor, azi e prin Stockholm si doarme acolo, dimineața la 6 își ia zborul. Nu pot sa spun ce emoții am...

 

Da, a nins si la noi si ninge in continuare, erau 20 cm de zăpada pe masina acum dimineața. :) așa arata ieri:

 

post-3506-0-62241100-1419663309_thumb.jpg

 

Am in sfârșit doua zile libere. Ieri am adormit pe canapea dupa job, foarte grele au fost zilele astea...si mai vin. N-am simțit mai deloc sărbătorile. ;( totul parca pe fuga, intre doua zile de job, o seara la prieteni, una la noi si gata. Mai mult am fost la munca decât acasă...va las, o sa respir adânc sa imi revin in astea doua zile.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumoase fotografiile! Asteptam si noi ninsoarea, poate vine in seara asta sau maine... Suntem foarte bucurosi ca suntem cu totii, dar tot avem o umbra de tristete, ca stim ca vine si finalul. Caut sa iau si eu bilete pt februarie, sa ma duc cu cea mare incolo, sa simtim si noi atmosfera.

 

Va pup si va doresc sa sarbatoriti frumos in continuare!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele abia azi am reusit sa intru pe forum sa va urez cele mai frumoase sarbatori. Noi suntem cu familia extinsa si cu multe activitati si gatit.

Miha, am citit la ghetar ca a ajuns Diana cu bine. Tare ma bucur, mai ales cu toate stirile urate de azi...ce o fi fost in sufletul tau....

Ana, sper ca va bucurati de zapada si nu sunteti sub cod portocaliu. Ce bine ca ati hotarat sa veniti aici la vara...

Cris, cum ati petrecut primul Craciun suedez? Ati fost la prietenii romani?

Si aici a nins putin de Craciun, atat cat sa se bucure copiii.

Va urez de acum La multi ani in 2015, ca nu stiu daca mai intru, cu toata zapaceala de aici.

Va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daaaa, e in Bangkok, in aeroport, are 10 ore de asteptat. Am vorbit la telefon mai inainte, are net acolo, am vb pe FaceTime adica. Ce fain cu tehnologia asta. Noaptea la noi si dimineața la ea, pleacă spre Krabi. Si de acolo spre Koh Lanta. E ok, se descurca. Dimineața cand ma trezesc, va fi acasă la prietena ei.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va doresc tuturor un 2015 plin de sanatate, bucurii si impliniri pe toate planurile! 

 

Eu maine lucrez, apoi am de pregatit un fel de mancare pentru petrecerea la care mergem, nu voi mai avea timp pe net. 

 

Diana a ajuns cu bine, dupa 29 de ore de drum, l-a facut tot singura, e o eroina. Eu nu as fi avut curajul sa fac asta, recunosc...

 

Numai bine, petreceri frumoase!  [cheers]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara si la multi ani! Sa va aduca 2015 tot ce v-ati dorit pana acum si nu s-a implinit!

 

Frumos a mai nins pe la voi, Cris si Mihaela! La noi a inceput ninsoarea chiar dupa Craciun si de Revelion au fost chiar minus 22 grade. Acum sunt temperaturi pozitive ziua si a inceput sa se topeasca zapada. Eu cred ca am incheiat sezonul de condus. Dumnezeu stie cum ma voi mai descurca dupa ce pleaca sotul, pe 11. A trecut atat de repede timpul... Mai avem o saptamana, dar eu incep munca, el va trebui sa rezolve mai multe treburi si va zbura timpul si mai si decat pana acum.  [:(]

 

Pe 18 feb vreau sa-mi iau si eu zborul cu cea mare incolo, sa respiram si noi aerul Suediei si sa sarbatorim 9 ani de la casatorie acolo, asa cum ziceam anul trecut. Nu stim cat mai avem de asteptat pana vom fi iar toti 4, nu stiu nici cat voi mai rezista eu sau fetele, asa ca ne va prinde bine excursia.

 

Cris, vroiam sa te intreb ce formular ti-a trebuit din Ro in legatura cu alocatia? Din moment ce sotul plateste taxe statului suedez, fetele pot lua alocatie de acolo, asa ca vreau sa facem demersurile necesare, mai ales ca stim cu totii cat dureaza ...

 

Sper ca voi ati sarbatorit frumos si ati pasit in noul an odihnite si optimiste. Va astept cu drag povestile.

 

Va pup si va doresc noapte buna. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...