Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 9


Recommended Posts

  • Răspunsuri 539
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani fericiti, Alex! Si la noi 13 a fost o data buna! :)

Poca, 4 luni deja are Andrei?!! Ce baiat mare! La multe inainte! Habar nu am de glicemie, parca iminaduc aminte ca ar tb sa fie mai.mica decat la adulti. Stiu ca eu ziceam ca nu e mare 100 de dimineata si dr imi zicea ca pt bb si 70 e mare. Dar asta poate ca era in burtica. Acum ca e mare :) nu mai stiu. Dar poti sa masori, apoi gasesti pe net valorile bune de bb in unitatile standard si apoi poti sa faci conversia de la rezultatul tau si unitatile tale. Altfel nu stiu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pff! Azi e vineri 13

Si? Crezi ca mi se taie tiramisu? [fri] [:-)))]

 

La multe luni si multi ani Andrei!

La multi ani de casatorie, Alex!

Daca nu ti-e greata, pune limba pe pisu. Daca are diabet tre sa fie dulce.

[fal]  N-as putea sa fac asa ceva........

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poca wow deja 4 luni! La multe multe inainte!

La multi ani Alex!

O sa incerc si eu sa.i dau fetei cu ulei pe unghiute ca e tare greu sa i le tai.Exclus cand e treaza si cand doarme si ii tai unghiile se trezeste.Oricum ea are perioade de somn f scurte de cca 30 min maxim la fiecare 2 ore.Ziua.Noaptea e boierie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deea, frumoasa rochie si frumoasa viitoare mireasa si frumoasa Sara (si rochitza ei, desigur :) ) !

Eu si acuma la atata vreme de la nunta totbam un fix cu rochiile de mireasa. I-am zis la al meu ca mai vreau sa facem una la 10 ani, ca sa-mi mai pot lua o rochie :)))) Acum, o sa ma tin de cuvant doar daca o sa arat cat de cat rezonabil (mai aproape de ceveram la nunta) daca nu, asta e, pot sa ma duc sa ma probez cu rochii in schimb :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...