Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 9


Recommended Posts

Ma gandesc la o chestie. Dupa cum sta treaba, ungurul se trage vartos oe cur cu privire la testul ala. Nu mai vorbesc de bani, ca daca m-as fi bazat pe el muream de foame (Dumnezeu sa va dea sanatate). Daca nu da niciun semn pana la sfarsitul lunii (ceea ce-s aproape sigura ca o sa faca) ma bate gandul sa nu mai fac niciun test. Singurul lucru la care ma gandesc e ce s-ar intampla cu Aris daca as pati eu ceva. Mama are 77 de ani. Nu se mai poate ocupa de el. Mi-l ia statul? O incarc pe sora-sa cu cresterea unui copil? Si daca se face testul si o sa fie trecut el ca tata ce-mi garanteaza ca ar avea o viata buna cu el? Ca la cat ii pasa acuma probabil ca atata i-ar pasa si daca ar trebui sa-l creasca el. Daca n-ar fi chestia asta as refuza testul. M-a umilit destul.

Hai, mai, Baby! :) Nici asa! :) Eu cand m-a palit aceasta idee creatza am dat repede ca o sa o creasca nasha, si am scapat...

Stai tu linistita ca nu o sa fie nimuc de genul asta. Si oricum aduce Aris si mai mult soare in viata ta, ca fericirea se ia :) Niciodata nu se stie ce ne rezerva viiitorul, mai ales daca il privim cu optimism. Cateodata e greu, asa-i , dar per total...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 539
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...