Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 9


Recommended Posts

A mea urla cand ii e somn, nu sta bosumflata, urla direct

Da,da si al meu urla si se zbate din tot ce are de zici ca e in priza.  [alcool] vreau si eu copil sa adoarma in mai putin de o ora, neleganat, plimbat si fara urlete.

 

 

Daniel de cand nu mai vrea sa pape in pozittia clasica de alaptare nici nu mai adoarme dupa baie. (Adormea mancand). Serile au devenit un chin. Aseara dupa 2 ore de plimbat si urlete a adormit. Ne-a rupt de spate. ARE 7 kile.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 539
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

intrebare(poate prosteasca): Daca azi am facut vaccinul, maine putem iesi afara? Ca dr mea a zis sa nu ii fac baie si sa nu o scot afara nici azi, nici maine si mi se pare cam exagerat

Eu dupa vaccin am mers in parc. Nu mi-a zis nimeni sa nu il scot afara. Cred ca ti-a zis asa ca sa nu raceasca acum ca are imunitatea scazuta, dar parca nu e vremea de raceli. Nu stiu... poate gresesc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No, eu ma declar oficial rupta de oboseala. Piciul parca a fost bagat in priza azi, n-a dormit aproape deloc. Sa-i fac baie a devenit o adevarata aventura, nu mai vorbesc de imbracatul de dupa. Parca imbrac o caracatita. A adormit, de 6 ori m-am ridicat incet de langa el, de 6 ori s-a trezit. L-am lasat acuma sa maraie, sa vad daca adoarme singue da nu cred. Deja-i nervos.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...