Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 9


Recommended Posts

  • Răspunsuri 539
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gina ce supozitor ai pus? Eu i-am pus paracetamol cand i- a facut vaccinul si mii-a dat sa ii pun nurofen daca vad ca o doare. Dar nu stiu ce sa fac, parca nu i-as mai pune unul. Acum vad ca a adormit la san saracuta, plangand si suspina si acum in somn..mi-e asa mila de ea...

i ai pus comprese cu apa rece?

Ca ajuta si la durere.

Si a mea urla dupa baie raaaau de tot zici ca o tai.Daca as avea vecini s ar speria.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma doare capul de cat vb fi.miu. In casa ii turuie lui Robi gura incontinuu si cand mananca si cand se joaca.Doar cand doarme tace. Afara se joaca cu copiii si ma mai lasa in pace.Doamne si cat mi.am sa vorbeasca.Ma zapacesc de cap si el si ta.su cu prostii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma doare capul de cat vb fi.miu. In casa ii turuie lui Robi gura incontinuu si cand mananca si cand se joaca.Doar cand doarme tace. Afara se joaca cu copiii si ma mai lasa in pace.Doamne si cat mi.am sa vorbeasca.Ma zapacesc de cap si el si ta.su cu prostii.

He he, stai sa inceapa si micuta [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cocho eu am noroc (,) ca seara dupa baita adoarme la san. In jumatate de ora e adormita. Si nu se mai trezeste decat pe la 3-4 o data, papa 15-20 min si adoarme iar. Fara leganat si plimbat.

Asa era si la noi pana acum osaptaptamana. Nu stiu ce s-a intamplat, eu dau vina pe caldura, dar nu mai vrea sa pape in brate. Il pun pe pat si ii ridic putin capul. Tare greu e.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Julia are nunra si botezul nu? Cred ca e ocupata

acuuuuuuuuuuum? in weekendul asta? eu credeam ca e mai incolo, ca nici rochie nu avea. sau nu ne-a aratat-o:)

 

andreiut de poca si alex la multi anisori :)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...