Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 9


Recommended Posts

  • Răspunsuri 539
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor, ma streseaza statul pe burta. :( Daniel sta ca o placinta cand il pun pe burta. Invarte capul stanga-dreapta, dar mai mult baleste patura. De ridicat nici nu se pune problema. In 2 min plange sa-l ridic. Ai vostri cum fac? Am vazut prin poze ca si-ar tine capul sus. Sunt doar instantanee sau asa ar trebui sa fie?

 

cand sta pe umar isi tine gatul bine. Destul de rar ii mai scapa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cochonel, nu cred ca ar trebui sa fii stresata. Bebeii au ritm de dezvoltare diferit. Unii fac ceva repede, altii fac altceva.

Al meu isi tine capul sus cand sta pe burta din prima dar nu rezista foarte mult.Obosește. Daca il pun si a 2-a tura, nu prea il mai ridica ci foarte putin si mai mult il misca stanga-dreapta. Eu il pun de la naștere. Asa m-a indrumat moașa. Ai sa vezi ca dupa ce-l mai pui de cateva ori, o sa se vada progresele.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tin minte ca pe 5 iulie are Juli nunta si botezul.

 

Nici fetei mele nu ii poace pe burta, desi isi tine bine capul, dar mai are mom cand nu vrra deloc si atunci baleste prosopul (eu o tin asa doar dupa baita, pana incepe sa strige).

 

Sper sa fie luna plina de vina sau puseul de 3 luni, dar deja suntem la a3a trezire...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...