Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 9


Recommended Posts

  • Răspunsuri 539
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vioo si eu am trait cu Robi in stres cateva luni.La fel unii dr spuneau ca e nevoie altii ca nu.Dar el a avut chipurile mai multe pb.Eu iti recomand pe prof Dumiitru de ls Spit Medlife.E o enciclopedie umana.Tot ce ne.a" prezis" asa a fost.Robi a mers mai greu desi eu am facut kineto cu el juma de an pt linustea noastra.Venea o tanti tanara acasa si statea cat voia copilul si ne lua putin 50 ron.Nu regret deloc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu dimineata am crezut ca clachez.L.am trezit greu pe Robi da.i sa.manance,fa curat dupa el.Fata dormea am luat bbfonul sa iesim pe strada.Dar bbfonu iesea din arie asa ca vino iar in casa.Trezsc fata,toaleta de dimineata-sters ochi fata gura,dat vit d si colief.Repede alaptat .Iesi afara cu amandoi .Robi zica ca face pipi si caca si cand sa.i dau pantalonii jos se murdareste de kk pe chiloti,pantaloni picioare.Du.te fuga cu ei in casa, spala-schimba Robi alaptat fara iar ca plangea.Stat afara 1 ora dar era cam cald.S.a certat cu o fetits au urlat amandoi.Urla si fara in carut ca ii era cald.Intram in casa urla amandoi.Incerc sa.i dau sa manance lui Robi asta vede halva,urla ca vrea halva.Dupa negocieri ia o gura de halva si cateva de ciorba,dupa mananca halva cu ciorba.Vreau sa.i iau halvaua-scandal.Varsa ciorba pe masa si jos.Il altoiesc.Incepe sa urle si fata.Incerc sa linsteslc fata desi Robi urla.Pana la urma cu chiu cu vai ii adorm pe amandoi.Jos e ca la porci.Acum sunt cu fata la tzatza di Robi doarme.Ma doare capul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...