Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 9


Recommended Posts

Vroiam sa va intreb cv legat de caca (scuze de subiect)..al meu inca face de culoare verde, dar nu trebuia sa fie un galben mustar?...dupa medicii de pe aici cam greu te poti lua...daca nu are in pampers o ceasca de sange inseamna k nu sunt probleme...cv pareri?

si a mea mai face verde. cand verde cand mustar. nu e stres...e vesela, ia in greutate, nu e sange...e de bine [:)]

 

 

andik...of, of, mai, mai!!! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 539
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

andika, multa sanatate! Ne gandim la voi.

 

Si aici primesc bebelusi la inot de la 4 luni in mod normal. Eu o sa-l duc de la 3 pt ca inotul e unul din reflexele cu care se nasc si care se pierd in timp. Deci cu cat mai repede, cu atat mai bine. Si pt ca am un scutec de inot pt bebelusi de 5-7 kg care-i pacat sa ramana nefolosit..

new, unde o sa va duceti? si pe mine ma bate gandul serios! sa-mi spui si mie de cand incepeti.

oricum, e discutabil daca ma vor primi aia sa intru in bazin cand m-or vedea asa, cu gabarit depasit! le golesc bazinuol cand voi intra... [batcap] [batcap] [batcap]

eu, intre timp imi voi cauta costum de baie. grea misiune... [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si a mea mai face verde. cand verde cand mustar. nu e stres...e vesela, ia in greutate, nu e sange...e de bine [:)]

  [flo2]

Ms madutzz de rasp...si edy e vio, iar in greutate a luat cam mult..mi-a recomandat medicul sa-l bag la dieta, dar mi-e mila de el...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vreau o pauzaaaaaaa!!!! Vreau sa-l omor pe unguuuuuuuur!!! :))))

Te ajut eu dak ai nevoie.

 

Si eu vreau o pauza. Ieri a fost al meu liber si l-am lasat cu fata putin, am zis ca ma duc si eu la cumparaturi prin kaufland...fac 5 min cu masina pana acolo. Rezultatul: nici nu am ajuns bine in parcare ca m-a si sunat ca plange Sara si nu stie ce sa ii mai faca. Am alergat la cumparaturi ca nebuna si m-a sunat de n ori sa ma intrebe cat mai stau. Si cand am ajuns acasa tot vina mea ca am invatat fata lipita de mine si cu el nu mai sta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby, eu il tin si tu dai cat sa te descarci si apoi dam timpul inapoi si redevi calma ca sa poti vb frumos cu el de dragul lui Aris

Eu nu iau parte la complot [fri]

Auzi, Baby? Mai bine xeroxeaza o poza de-a lui pe A4 si o lipesti pe un sac de box/o perna.......... si faci karate cu nasul lui........ ai doua beneficii: iti versi naduful si.... pierzi kg [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...