Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 9


Recommended Posts

  • Răspunsuri 539
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vio, si fetita mea are talpitele orientate spre exterior, a zis dr sa ii fac masaj dinspre calcai spre degete pe deasupra labei piciorului, nu pe talpa, pe exteriorul talpii. Cred ca tu ar trebui sa ii faci pe interior daca le are spre interior aduse, asa zic, logic gandind. Noi ne-am speriat atunci rau, dar sper sa nu aiba probleme cand va incepe sa mearga. 

 

Gina, si a mea se inroseste la cutele de la gat... cu ce s-o dau, oare e buna Sudocrem?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poca, voi cand mergeti spre Bulgaria? Sa stii ca nu am uitat, va astept pe la noi, mai ales ca suntem in drum :D

Presupun ca voi coborati pe Valea Oltului, mergeti pe DN7 pana la Pitesti si de acolo pe autostrada pana la Bucuresti. Daca e asa, cu un ocol de cativa km (o "abatere" de pe autostrada) ajungeti la noi.

Va asteptam cu drag >D<

Mulțumim de invitație, Gina! Nu știu încă dacă mergem cu mașina sau cu trenul până în București și de acolo cu mașina. Dacă trecem pe lângă voi și e la o oră rezonabilă, promit să vă vizităm. Mai ales la câte prăjituri se fac la voi, n-aș putea rata :))))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fete posesoare de grasuti/grasute, ai vostri se irita la cute?

A mea, daca este mai cald, imediat se inroseste la cutele de la gat. Dupa ce ca are o mie de cute, isi mai indeasa si capul intre umeri [batcap]

Da. Se irită. Asta pe lângă toate soiurile de bube pe care le are...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca ma inscriu si eu in clubul Vreau o pauza! Imi planificasem ca in seara asta sa ies, la ora asta, cand adoarme ea, ca sa stau si eu linistita sa iau aer . Dar de 3 zile de cand am facut vaccinul m-a obosit asa de tare ca nu mai sunt in stare nici sa stau in picioare. Ma duc sa dorm. Aaaa, si ieri am mancat o mana de cirese, asa  ca azi a fost ff agitata de la burtica, nu a dormit decat 3 reprize de cate 20 min din care 15 min in brate, 5 min in pat. A mea e ff sensibila, nu pot manca oua, peste, lactate de nici un fel ca are probleme cu burtica plus agitatieeeee.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai ales la câte prăjituri se fac la voi, n-aș putea rata :))))

[:-)))] [:-)))] [:-)))]

 De s-ar face singure..........

Noi ne-am indragostit de crema asta cu mascarpone, e asa de fina si de usoara......... ca nu te mai opresti [smulgpar]

Eu eram invatata cu creme grele, fierte, cu unt....... Bine, si la asta fierb galbenusurile cu zahar si pun frisca in loc de albusuri crude, ca am eu obsesia ca oul crud trebuie mancat repede, nu tine ........ de parca tiramisu asta ar si avea viata lunga [batcap]

 

Stai un pic, ca acum vin de-acasa :)

De unde masina din Bucuresti? O cumparati pe loc?

Ah, cred ca autocar, nu? [batcap] [batcap] [batcap]

Hai, veniti cu masina personala, aveti doi copii, bagaje, e mai fain cu masina, puteti opri pe unde vreti (adica pe la noi :D :D :D).

Uite, prajituresc ce vrei tu, numai sa dai comanda [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...