Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 9


Recommended Posts

  • Răspunsuri 539
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

No, l-am trezit si bine am facut ca era murdar pana la brau si incepuse sa se irite. N-a protestat. I-am dat si sa pape si a adormit inapoi.

 

Maddutz, help! Aris s-a nascut cu un hidrocel. Neonatoloaga a zis ca daca nu-i trece pana la 3 luni ridica probleme. Nu i-a trecut. Ar trebui sa ma ingrijorez? Trebuie operat?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Arrya, nici a mea nu inrinde perfect picioarele decat atunci cand isi face ea gimnastica si se intinde toata. La masurat mi e mila sa i le intind, desi cand am fost la dr a intins el bone piciorusul fetei ca sa o masoare.

 

Rosie e si a mea la cute ( vorba ta, Poca...pe langa toate soiurile de bubite...desi noi le cam tinem sub control in ultima vreme). Eu doar o spal (si de fiecare data isi baga capul in.piept...nu prea ii place). La alte cute nu se inroseste.

 

Am primit pozele de la botez, Doamne... balena ucigasa ma numesc...ce colacei la burta...aia sunt nimic...io am colacei la spate...dar nu e bai, ca vine banda aia ( cand o gasesc si o comand) si nu mai prind urma de picior de colacel pe spate...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Al meu încă nu s-a iritat, il sterg de cate ori pot cu o discheta demachianta umezita in apa simpla. Eu insa nu ies afara la prânz, doar dimineață si după amiaza, cand e răcoare. Iar in casa temperatura e de 22-23ggrade.Se irita in schimb pe față, după sesiuni lungi de mozolit pumni.

 

Eu reușesc să ii intind genunchii cand facem gimnastica de zi cu zi. Ii ridic genunchii la piept, dupa care trag usor pana ii indrept (tot asa l-am si masurat). Ii place si rade cu toate gingiile, plus ca-l si obosesc asa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am facut ciorba aia de pleurotus de pe lalena.F buna.

A mea daca am grija unde o tin nu se mai irita la cute.Adica nu la caldura.Toata ziua o imbrac si o dezbrac.

Poca eu am urmat sfatul lui Baby si o spalam des cu apa calda pe fatza si dimineata cu comprese si ser si nu mai avem bubitze.Si a nea avea de toate felurile.Mai face de la caldura dar alea trec reoede

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ms Gina, am citit si eu acuma si mi-am prins urechile. Nu stiu de care-i, comunicant sau necomunicant. O sa-l palpez si dimineata sa vad daca-i mai mic, ca acuma era destul de mare. Si e tare, astia zic ca trebuie operatie. Sper sa fie de-ala care se resoarbe singur.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...