Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 9


Recommended Posts

  • Răspunsuri 539
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

lady multumesc mult; nu stiam ca ai asteptat 6 ani minunea ta; daca nu te superi si cand ai tu timp sa imi scrii si mie pe privat ce investigatii ai facut si ce anume crezi ca a dat rezultate in cazul tau; si chiar e superb baietelul tau; zici ca e vopsit parul lui; am eu o vb, Dumnezeu tine cu coafezele;sunt mai multi baietii cu o culoare de par spectaculoasa decat fete; noi trb sa il vopsim sa ne apropiem cat de cat de o culoare asa frumoasa;

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mary, gandeste-te ca eu de 3 luni sunt lipita de el. Am fost o singura data fara el pana la tribunal sa duc niste acte, o jumate de ora. Celelalte ii mai pot plasa sotului, mamei, surorii. E foarte obositor. Mai simt cateodata nevoia de o pauza. Nu idealiza statutul de mama pt ca nu tot e lapte si miere. Mai ales statutul de mama singura.

 

N-am zis nimic de andika pt ca am crezut ca intra ea si va povesteste. Andika e in Bronx. Plin de tigani, pana acum n-a putut iesi mai deloc din salon pt ca se fura. L-au chinuit pe bietul Zoard cu branula de tot e vanat. Fac antibiotic o data pe zi. Se pare ca antibioticul dat pana acuma nu era bun pt copii asa mici. Incearca sa vorbeasca cu medicii sa-i lase acasa si sa mearga numai cand i se da antibioticul dar zice ca nu stie ce sa faca. Ar sta si in spital, ca-i sub supraveghere, da-i jegos. Nu poate iesi afara ca-i la infectioase si e plin de alte boli. Zoard e bine in rest. N-a slabit, e vioi dar se plictiseste si el.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...