Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 9


Recommended Posts

  • Răspunsuri 539
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cine stie Mary? E posibil. Sper sa ai gura aurita :-)

de obicei o am ; [:)]

Julia am citit undeva odata ca "fiecare copil; vine cu painea sub brat"; asa il trimite Dumnezeu ca sa nu le fie foarte greu parintilor; acum depinde si de ce face omul cu sansa care i se ofera, dar daca e sa ma uit la cunoscutii mei in toate cazurile s-a  adeverit  zicala asta; ciudat este ca majoritatea oamenilor asteapta intai sa le aiba pe toate inainte de a avea un copil , iar cei la care apare totusi sunt uimiti de cat de multe au realizat dupa ce s-a nascut copilul;

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iusty doarme asa ca profit sa mai stau printre voi...singura se pare dar nu conteaza.

Ieri am alaptat pt a doua oara in public, in parc. Nu credeam ca voi face asta vreodata. Insa cum piticul urla de foame, si incurajata de sot si prieteni am reusit

si eu aveam o problema cu alaptatul in public, dar acum nu mai am pt ca nevoia lui primeaza in fata prejudecatilor; totusi sunt discreta, n-o fac ostentativ si il alaptez tot timpu inainte sa ies din casa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce frumoasa vorba cu painea sub brat!

 

Alex, eu am wrap si e prea cald de el, asa ca a fost in brate si carucior un pic doar. Au fost si ai mei si l-am plimbat intre maica-mea si mine si dl bujor. M-a obosit tare desi iubitul a fost cumintel, papa bine cam la 2,5h.

 

Abia astept sa creasca suficient de manduca (eu vreau sa-l pun de la 6 luni, care vor coincide cu nunta noastra), sper ca o sa-i placa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am fost azi in parc si pt prima data de cand am nascut m.an relaxat si m.am simtit f bine.Am faacut si miscare la aparatele din parc am alergat putini dar mi se balanagane sanii si dor.Tb bustiera.

Deea mortala fata.A mea inca nu e interesta de jucariii dar e interesata de tot ce e in jur ai rade la toti.E perfecta fata mea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am iesit nicaoeri cu fata, nici macar in parc, doar pana la ai mei, in rest, toata ziua in curte și în poienita din spatele casei. Vreau si eu in lume!!!!!!!

Si eu am devenit obsedata de par ca si bujor, doar ca pe mine ma streseaza parul ei, care cade in prostie. Tot timpul pigulesc firele de par de pe degetele sau de le fata. In curnd va scuipa primul ghemotoc de blana.

eu ies peste tot cu ea.La magazin,terase,restaurante,vizite,parcuri.Aceasi pb cu parul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...