Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 9


Recommended Posts

  • Răspunsuri 539
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salutam si noi, proaspat botezati (sambata). Cu toate emotiile, a iesit super, servirea a fost fantastica, invitatii s-au simtit super bine, bebe a fost cuminte, a plans doar putin cand l-au scos din apa. Nasii au fost extraordinari, s-a strofocat nasa o multime, cu trusou personalizat, costumas de muschetar, care arata incredibil, si multe, multe hainute frumoase si jucarii. 

 

Ursitoare n-am avut, in schimb am avut animatoare pentru cei 5 copii (4 prezenti pana la urma), 2 ore n-a stiut niciun parinte ca mai are copil, iar dupa ce a plecat animatoarea ei erau deja imprieteniti si nu mai stateau pe capul parintilor. O idee grozava am avut.

 

Cat despre mine, am fost cea mai "despletita" femeie din sala, dar de, asa e cu copil mic, n-am avut vreme nici sa ma gandesc la coafat, darmite sa se mai si intample. Ei, lasa, cat e parul lung si tot la locul lui, poate nu a fost asa de rau...

 

Felicitari Arrya si Silvia pentru crestinii mici!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa va traiasca micutii proaspat botezati :)

Karyna, ai fost amuzanta cu "cea mai despletita" :)))

Mie imi place parul "despletit", insa, de cand cu bebei, il prefer in coc, fie ca stau acasa, fie ca ies, din motive de comoditate (o grija in minus).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...