Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 9


Recommended Posts

imi vreau copilul inapoi! [batcap] [batcap] [batcap]

tace numai in brate si plimbata! in rest...plange...in orice pozitie si in orice loc as tine-o!!!!! [batcap] [batcap] [batcap]

Si a mea mai are asemenea momente.......... cred ca mai citeste si ea pe forum si aude cum fac altii si vrea sa incerce [alcool]

 

 

 

Gina a mea abia are 5.95 kg si ma rupe la 7 vai de mine

 

Asa e, "noi" avem 7.5 si deja gafai cand o tin mai mult..... plus ca s-a invatat numai mot popot, fie in casa, fie in curte.... [smulgpar]

Nu mai spun ce teatru a fost duminica, matusa mea cea prea sfatoasa nu mai tacea: aoleu, dar nu o mai tine in sus, ca e prea mica, macar de la 6 luni...... aoleu, dar e prea dezbracata........ aoleu, mai pune-i ceva in cap........ aoleu, are urechea goala, o sa raceasca...... bine ca sunt imuna la asa ceva :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 539
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

si purcica Mima nu vrea sa doarma, isi rontaie manile si nimic. cu toate ca era esuata cand am lasat-o. isi suge degetul cu sarg acum. a incercat mama s-o culce dar nimic.

ma duc sa pun masina sa spele in gol acum ca deh e noua si sa ne apucam de montat swing si ce mai avem. 

noroc ca e si prietenul soramii aici sa ne ajute.

 

ce imi e urat de mutat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Off Ema.Sfatul meu sa vb sa dea aerul mai incet.In avion nu se regla la fiecare scaun?Noi oriunde am fost am rugat frumos-restaurante

Pana acum n.a avut nimeni de comentat ca n.a vazut cu bb.

nu era cel de la scaune, era reglat de staff, nu se poate sa dea mai incet am intrebat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ema, umbla niste viroze si pe la noi, pana si preotul care a botezat-o duminica era racit, sper ca nu a transmis nimic, pe a mea pana acum au cam ocolit-o toate, am scapat si de varicela (a avut nepotelul si au stat impreuna (aproape) nas in nas chiar in perioada de maxima transmitere), acum o luna si ceva parca am avut si eu o tentativa de raceala si acum nepotelul iar a luat o raceala de la mama mea, inca vorbeste ragusit si tuseste putin, ochii ii lacrimeaza la greu, de o saptamana

 

si la noi e o vreme urata, dar macar nu e frig raaaau, sunt cam 20 de grade (asa imi arata mie termometrul afara :) ) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Nu mai spun ce teatru a fost duminica, matusa mea cea prea sfatoasa nu mai tacea: aoleu, dar nu o mai tine in sus, ca e prea mica, macar de la 6 luni...... aoleu, dar e prea dezbracata........ aoleu, mai pune-i ceva in cap........ aoleu, are urechea goala, o sa raceasca...... bine ca sunt imuna la asa ceva :)

 

am si eu partea mea de "sfatoase"... am inceput sa dau doar din cap ca da, am inteles, dar nu fac cum vrea x si y :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...