Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 9


Recommended Posts

  • Răspunsuri 539
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Suzie, as fi curioasa de unde ar putea stii el ca eu scriu pe forumul asta, ca sa citeasca. Dar iti spun ca in momentul asta ma doare in soseta daca citeste sau nu. Inca vorbesc frumos pe langa ce ar merita. Ultima faza mi-a umplut paharul. Daca nu dadeam de un functionar inimos la agentie in cluj muream de foame luna vitoare. Pe el nu l-a interesat. Nu merita nici sa ma spele pe picioare
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

S-a rezolvat Gina, datorita functionarului de la relatii cu publicul, care a luat de la fax actele trimise de mine si le-a dus aleia care se ocupa de transfer. Si a stat langa ea pana l-a facut. Dupa ce l-am stresat cu telefoane toata ziua. Si nu era jobul lui asta. Jobul lui era doar sa ma informeze ce se poate face. La sfarsit, mi-a spus ca daca mai am probleme candva sa-l sun. Un strain. Care a avut mai multa inima decat tatal copilului.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby, bine ca s a rezolvat.

 

Vio, mie mi a intrat alocatia pe 11 cred ca...

 

Am gasit banda, maine mi o trimite...abia astept. si la 300 lei mi se pare ieftina, fata de ce e nou...si cica nu a prea folosit o dna si e luata din februaria...imi da inclusiv garantia.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...