Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 9


Recommended Posts

Arry a trecut gata.

Cam si eu tot pamoers nr 2 am la 5.8 kg.Noi luam in greutate greu.N.am ajuns la pediatra in care am incredere.

Fata mea a plans destul la vaccin.Dh i.am dat panadol 2 ml de frica dar n.a facut deloc febra.Dar parca a dornit mai mult a 2 a zi.

Nici eu n.am inca menstra si nici nu.mi doresc

Alex bravo pt somn. A mea doarme tot putin ziua dar noaptea e ok .Azi am reusit sa o adorm la 22 cum vrea ea.

Bujor e adoorabil Filip.

La multi ani Tudor si Aris!

Eu sunt fff ocupata azi am gatit cu fata in brate ca nu mai aveam nimic de mancare.Ciorba de perisoare, spanac si salata cu avocado. Deja salata ai spanac nu mai am ca am facut putin.

Maine fac peste ton n.am mai gatit niciodata ton si placinta cu iaurt- tot premiera dar am mancat de la cineva si e super.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 539
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gina ce.ai mai gatit? Cand ai examen?

Julie ce faci? Cred ca te pregatesti de nunta/botez.

Eu vreau sa i fac surpriza sotului cu ursitoarele sa nu.i spun ca le aduc.

Va tb sa incep sa ma uit dupa rochii prin magazjne.Dar nu ma plang ca avem si vesti bune dar multa treaba asta e. Sanatosi sa fim.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele care ati avut botezul ati scapat.E si asta un pic de motiv de stres desi am cele mai multe treburi rezolvate.Dupa botez vreau sa plecam la munte 2 zile sa vedem daca ne iese.

Si eu ies cu copiii afara zilnic desi e cald si sunt tantari

Vad ca ma apuca scrisul cand toate dormiti parca vb singura.

Baby ti.a mai raspuns ungurul dupa sms-ul mieros?

Eu va citesc dar nu apuc sa scriu mereu.Azi vb cu sotu oare cum se descurca altii care sunt singuri sau/si mai multi copii?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neața,

Andika, întrebai de sling, ca se aduna bb când doarme și se strâmba coloana. Dacă se curbează în C câtre tine, e ok. Eu, când adoarme bb și se aduna, mai strâng din inele partea de sus și se îndreaptă.

 

Iar ca sa stea picioarele drepte, or același ax, ii bag picioarele în M mai mult, ca și cum m-ar îmbrățișa cu ele pe trup și reușesc sa fac asta dacă ii fac bine hamac la fund și ca sa iasă asta, slăbesc inelele jos, ii îndes material intre mine și el, apoi ii flectez picioarele cu mana și strâng materialul pe masura ce picioarele urca în M.

 

Când era mic îl purtam prea sus și prea strâns la picioare și la fel aveam senzația ca piciorul de la inele e prea sus.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, fetelor!

Ne-am intors si noi aseara. E fff cald aici. Ce bine ne-a fost la tara... A fost cuminte si s-a ohihnit si ea bine. Noi incepem sa gangurim destul de mult si sa radem cu voce. E minunata!!!

Azi am mari emotii. Merg la serbarea elevilor mei de clasa a IV-a. Nu se asteapta sa ma vada acolo. Ei stiu ca sunt plecata. Le duc si robe si acum stausa-mi vina vreo idee de cadou. Mi-e asa dor de ei.... :)

Ma intorc sa va citesc. Va pup!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neața,

Andika, întrebai de sling, ca se aduna bb când doarme și se strâmba coloana. Dacă se curbează în C câtre tine, e ok. Eu, când adoarme bb și se aduna, mai strâng din inele partea de sus și se îndreaptă.

 

Iar ca sa stea picioarele drepte, or același ax, ii bag picioarele în M mai mult, ca și cum m-ar îmbrățișa cu ele pe trup și reușesc sa fac asta dacă ii fac bine hamac la fund și ca sa iasă asta, slăbesc inelele jos, ii îndes material intre mine și el, apoi ii flectez picioarele cu mana și strâng materialul pe masura ce picioarele urca în M.

 

Când era mic îl purtam prea sus și prea strâns la picioare și la fel aveam senzația ca piciorul de la inele e prea sus.

cu M-ul ma descurc. C-ul din pacate nu e spre mine, ci spre stanga sau spre dreapta, depinde in care parte e intors capul. deci asta ma deranjeaza, inclinarea spre stanga sau dreapta.si faptul ca ramane cu  urme pe picioare, in spatele genunchilor, unde se sprijina greutatea. am impresia ca il taie materialul. astea  2 daca le rezolv, o sa fiu o slingista fericita :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...