Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 9


Recommended Posts

  • Răspunsuri 539
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata :)

Foarte faina rochia, Deea, superba. E pe placul meu: simpla si eleganta [flo2] 
 

 

am o mare neclaritate, bb meu are 5 kg. si folosesc Pampers Premium Care nr. 2  (3-6kg.) oare trebuie sa trec la nr. 3 ????

 

 

Camcris, eu nu prea ma uit la kg, ci la faptul ca incep sa ii lase urme pe craci si ii inchid tot mai larg.

Acum are 7.5 kg, suntem la nr. 3 si deja vad ca uneori are urme pe copanele alea grase.

 

Gina ce.ai mai gatit? Cand ai examen?

Monica, inca nu m-am programat la oras, am zis sa vad cum stau, ca s-a simtit pauza de 6 luni fara volan. Am doar 3 sedinte pana acum, a patra o pusesem luni (azi e la examen cu un elev), dar m-a sunat sa-mi spuna ca s-au mai programat doi elevi luni si marti, iar eu nu vreau decat dimineata, asa ca a ramas pe meircuri. Cred ca voi lua si dosarul cu mine, sa imi fac programarea.

 

De gatit........ of, vreau bucatareasa [batcap] , mai mult decat bona, mai mult decat orice alt ajutor.

Am avut zilele astea o ciorba de legume (personajele principale au fost dovleceii si pastaile/tecile) si, spre bucuria mea, a mancat si Mihai cu placere (e ciorba mea preferata), am mai facut cate un cartof prajit, omleta, salate multe, o pizza........ nu mai stiu.

Duminica imi vine in vizita o verisoara pe care nu am mai vazut-o de multi ani, asa ca maine tre' sa gatesc: perisoare de curcan, rulada de cocos la cuptor, orez cu legume si tiramisu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ssi o pozica de dimineata

 

http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gifsomnorila.jpg

http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gif3 luniii.jpg

Mai, ce frumoase sunteti la prima ora!!! Plecati la agatat?

 

Doamne, ce-si mai suge degeteulul [batcap]  Daca ar iesi lapte din el, pe cuvant daca nu as lasa-o sa-l suga........... toata ziua [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...