Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 9


Recommended Posts

fetelor,unde naiba se gasesc body cu craci? gen pantaloni scurti? m-am saturat sa bantui prin magazine degeaba. nici online n-am vazut.

Eu am de la Mihai 1 si ne-a mai dat si nasa la botez 2 de fetita.

Cred ca prin Auchan am vazut, de fapt sigur.

 

Ce degete, ce pumni, si-a supt bratul pana l-a invinetit.

Cum sa-si suga bratul? Da' ce, micul Bujor are gura de capcaun? [fal]

Aaa, pielea de pe brat?!? [batcap]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 539
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neata!

 

Andika urla si ne injura doar pentru simplu fapt ca existam si suntem vecinii lui, il deranjeaza orice zgomot facem in casa... Pt body incearca la auchan, h&m sau la piticot pe bulevard. In ce zona stai in Mures? Vin 2 saptamani la inceput de iulie si poate tragem o plimbare cu carucioarele.

 

New, am facut facultatea in Cj si dupa sotul a venit sa lucreze la TM si hop si eu dupa el, dar regret clujul rau de tot..

 

Tudor a luat 530 de grame in ultima luna...mi se pare cam putin...Revin ca ma striga.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata!

 

Andika urla si ne injura doar pentru simplu fapt ca existam si suntem vecinii lui, il deranjeaza orice zgomot facem in casa... Pt body incearca la auchan, h&m sau la piticot pe bulevard. In ce zona stai in Mures? Vin 2 saptamani la inceput de iulie si poate tragem o plimbare cu carucioarele.

 

New, am facut facultatea in Cj si dupa sotul a venit sa lucreze la TM si hop si eu dupa el, dar regret clujul rau de tot..

 

Tudor a luat 530 de grame in ultima luna...mi se pare cam putin...Revin ca ma striga.

piticotul nu stiu unde e. pe care bulevard? stau in cartierul 7 noiembrie, langa piata, aproape de weekend. si neaparat sa tragem plimbarea aia:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am de la Mihai 1 si ne-a mai dat si nasa la botez 2 de fetita.

Cred ca prin Auchan am vazut, de fapt sigur.

 

Cum sa-si suga bratul? Da' ce, micul Bujor are gura de capcaun? [fal]

Aaa, pielea de pe brat?!? [batcap]

:))))

L-am pus pe burtica si s-a asezat frumos cu gurita pe brat si pe cand ma uit arata ca un copil abuzat, vanat tot.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

no, am mai scris odata si s-a pierdut [batcap]

deci, deea, tare mumushica rochia [il]  inutil sa-ti reamintesc cat de mult te urasc [il] [il] [il]

iar daviduta este o minune de fetita [il]  cand am vazut poza mi-a venit in minte cantecelul: "are mama o fetita cat un ghemotoc...". tati e topit? cum sunt restul taticilor de fetite? ma uit la al meu si nu-mi vine sa cred. ca e topit, e putin spus! ma asteptam sa-si iubeasca odrasla, dar nici chiar asa!!! [fal]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:))))

L-am pus pe burtica si s-a asezat frumos cu gurita pe brat si pe cand ma uit arata ca un copil abuzat, vanat tot.

Nu l-o fi durut? [fal]

A mea uneori nu nimereste mamelonul si "aspira" pielea de pe sa si o suge............ doare al naibii de tare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

piticotul nu stiu unde e. pe care bulevard? stau in cartierul 7 noiembrie, langa piata, aproape de weekend. si neaparat sa tragem plimbarea aia:)

 

Da, catre fortuna. Si mai este in Tudor un magazin vis-a-vis de orange shop, ceva cu puiul meu sau asa ceva. Socrii mei stau in Tudor de asta le stiu pe cele din zona aia.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...