Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cum sa recunosti pe cineva dintr-o anumită zodie .


Recommended Posts

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 1 month later...

si eu cred in zodii, mis e potriveste ff bine ce scrie acolo.

 

chestia cu infatisarea, ca femeile capricorn au 10000 de infatisari e perfect adevarata. :))) intr-o zi ma imbrac sport iar in ziua cealalta ziua eleganta, iar seara tocuri de 10.

 

M-a distrat si descrierea cu urcatul spre varful muntelui, scria ca femeia capricorn va fi mereu in preajma celor mai buni din meserie. cand eram in Tm la chirurgie eram fascinata de cat de bun e profesorul de acolo si atat am stat pe langa el pana a inceput sa ma ie in toate operatiile. De cate ori trebuia el sa opereze si intreba cineva cu cine, venea raspunsul prompt 'cu Xuleasca, bineinteles, cu cine altcineva?'.

Si sotul era considerat cel mai destept din gashca noastra de prieteni.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu chiar, daca esti asa de curios ;)))))) iti voi povesti.

Suntem un grup de 4 prietene ff bune, ne stim din facultate, pe una am casatorit-o cu prietenul cel mai bun al sotului, deci ne vedem mai tot timpul.

cand mergem sa cumparam ceva pt iua uneia dintre noi avem deja 'asta e de Andra', 'asta e mai mult Nico' samd.

fetele au un stil al lor pe care il urmeaza, eu sunt mai nehotarata,

fosta colega de apartament a uneia idntre prietene e ot capricorn. o data e roscata, imbracata ca din povesti, dupa o saptamana e roz in cap, tunsa scurt, imbracata cu geaca sport si pantaloni sport, iar data urmatoare e imbracata punk.

 

bineinteles ca e doar 'in mare' ce se scrie despre zodii nu poti sa descrii milioane de oameni si sa ai pretentia ca toti sunt la fel. dar e amuzanz cand vezi similitudini. de exemplu stiu ca fecioarele sunt obsedate de curatenie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ba da, la capricorni de exemplu scria ca in copilarie sunt multi care au tendinte suicidale sau macar gandul ca ce ar face oare ceilalti daca ei nu ar mai fi. nativii erau impartiti dpdv senstimental in 2 parti, cei 'normali', adica mai reci, mai distanti, asa cum sunt descrisi peste tot, si cei care au tendinte spre excese, de la consum de droguri pana la nimfomanie.

 

scorpionul spre exemplul e cel mai sexual semn al zodiacului, si asta scrie doar la el, leul e cel mai vanitos, racul cel mai mamos si legat de familie samd.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aaa, nu vorbim de horoscop, care e una, ci de zodiaac, care e alta. :)

 

 

nu toti capriornii au tendinte suicidale, nu poti defini milioane de oameni pri cateva trasaturi, dar sunt anumite lucruri caracteristice anumitor zodii.

predictiile cu ce ti se intampla luna asta sau anul asta samd sunt in opinia mea povesti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...