Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Abdomen extraplat (64)


Recommended Posts

[:-)))]

 

Esti tare, femeieeeee! Auzi la ea, de 4 ori!!! In ce hal poti sa arati?

daaaa, daaaaa, sunt toata o patratzea  [pk]

de unde atata, cat se poate de normala, si eu ca si JG acelasi nr de kg dar mai bine asezate. Ceea ce imi si doream. La cap insa imi face atat de bineeeee, sunt singura-singurica doar cu mine undeva pt o ora :)))

 

Eu n-am avut noroc de antrenori buni la pilates, nu stiu cum ar trebui sa fie. Am incercat 2 sali, niste fasaieli, n-am calcat a doua oara la niciuna.

 

Sabina, tu iti incarcai bateriile bine la munte, nu mai trageti cate-o fuga in wkd-uri? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 796
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna!

Oau,ce atmosfera!

Caro ,de vinery m-am intors dintr-o vacanta de 2 saptamini,unde am facut in foecare zi o ora de sport.De cind m-am intors fac dupa digisport1 si mi-am propus sa alerg ,dar inca n-am timp. Fac lectii si apoi merg la teatru. De saptamina viitoare insa ,sint pe baricade.

Ati ghicit, sunt iar rotunjoara.

Pup si noapte buna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mocanita, am stat la munte o luna si jumatate cu fundul pe scaun :))))
suntem f putini in echipa festivalului si munca e imensa...si comunicarea cu presa, si compus, si toate hartoagele care tin de finantatori, bilete de avion, cazari..., uneori probe tehnice, filmari, promo-uri....totul se imparte la toti.
Ne-ar mai trebui un project manager, dar de unde sa il mai platim si pe ala ...poate la anu reusim.
 hai ca daca vreti va arat pagina cu promos:)

 

http://vimeo.com/user31453950

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor!

 

ma bucur sa va regasesc pe aici, eu n-am mai avut timp de chat; am intrat acum un pic

eu ma mentin la 61kg la 165 de ceva timp, e bine, dar ar mai merge 4 kg jos, dar nu prea-mi iese, dar nici n-am facut mare lucru pt asta. Am mai facut niste Pilates un timp, dar apoi luna sept am cam fost plecata - o sapt vacanta, 2 in Italia cu serv si acolo nu am timp de nimic. Acum am inceput niste sedinde te masaj, dar in curand nu voi mai avea timo nici de alea, mi se pregateste o sesiune de 3 saptamani de travel in urmatoarea luna, n-am nici un chef, dar nu prea am ce sa fac. Tipa de la masaj imi zice ca mushii sunt destul de tonifiati, m-am si mirat, dar se pare ca Pilatestul ala imbunattaeste putin musculatura, eu il fac acasa ca n-am timp sa merg la sala si nu e nici o sala la mine-n Pietsti care sa aiba program dimineata, ca eu dup aora 18 nu mai pot ca vin fetele acasa si treb sa stau cu ele.

v-am pupat, sper sa gasesc timp sa mai intru si eu.

ar treb sa schimb poza cu fetele, nu?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anna_a, cum de-am uitat de tine! Vai si vai [batcap] . Bine ca ai revenit la noi. Nu poti sa strecori ceva sala de fitness daca tot stai la hotel cat esti plecata? Ce fac copilele? Cine sta cu ele cat esti tu plecata? Pune si o poza, sa le mai vedem.

 

JG, din cate imi amintesc, tu stai f bine cu kg, corect?

 

Mocanita, e adevarat! Face f bine la cap miscarea! Fantastic!

 

Sabina, nu se vede pagina de promo:( Dar, daca tot ai stat la munte, parca e pacat sa nu iesi la plimbare macar. Vaicareste-te, ca noi suntem aici. Cui nu-i convine, nu citeste [:-)))] .

 

 

Dulcetico, nu conteaza ca esti rotunjoara, e mai important sa faci miscare in mod constant. Ce mai mananci? Cati ani are copilul tau, de nu face lectii singur? Parca era marisor...

 

 

Allure, helãu! Strig dupa tine. Fii si tu o doamna si raspunde [pk] .

Marina, idem!

 

Azi e (inca) sambata, asa ca a fost zi de Circuit. Ouch, iar nu ma mai misc 2 zile. Apoi am fost sa inot cu copiii, a fost fff fain!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mie mi-e rusine sa scot capul.  cred ca am pus 7-8 kg cu mutarea asta si nu le dau de cap. Adica mai fac eu sport dar inca avem probleme cu viza deja sunt 5 luni de cand suntem cu fundul in luntre numai cu probleme si eu sunt genul care la stres mananc. Nu stiu cum am scapat-o in asa hal din mana , cred ca am luat toate kg intr-o luna, de controlat le controlez de pierdut parca s-au lipit cu super glue de mine. Si kg in plus ma demoralizeaza si tot nu ies din starea asta de nesimtire

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...