Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Abdomen extraplat (64)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 796
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Myhaella, uite aici pe youtube: http://www.youtube.com/results?search_query=hiit

 

ai de la 20 min pana la o ora. Nu as putea spune cat de eficiente sunt, alea de 20/30 min sunt destul de intensive pt ca nu te opresti mai deloc, oricum la ora 22 cata energie sa mai ai :). Secretul e constanta si alternatul cred.

 

Coraly am priceput, promit ca data viitoare mananc mai mult, acum imi fac si eu curaj :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Acum m-am intors de la alergat ,dar am mincat niste struguri.Imi propusesem sa nu mai maninc nimic.

 De saptamina viitoare vreau sa reduc fructele .O sa maninc doar un singur fruct dimineata ,ca vad ca se cunoaste la cintar ,in sensul ca stagnez.

  Aseara aveam o migrena groaznica si alergatul m-a ajutat enorm,in sensul ca mi-a trecut. Aviz amatoarelor.

Marina ,am inte;les ca nu defineste ,dar sper ca e mai bine decit deloc. Incerc sa imi fac un program si sa alternez ,sa fiu consecventa cu sportul ,dar acum la inceputul scolii, nu-i usor.

Va pup si va doresc noapte buna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina, I have no idea, dar presupun ca daca nu are si carbohidrati ar trebui sa fie ok...

 

Ce arata cantarul? Deja ar trebui sa fie incurajator:)))

 

Xio, banuiesc ca stii ca daca nu mananci, nu are de unde sa creasca muschiuletul;)

 

Dulcetica,  [pk]  [pk]  [pk]

 

Myhaella, welcome back!

 

Eu azi am umblat mult, dar am si stat mult pe fund in masina si am mancat cam haotic. 

 

MD - pasta de avocado (avocado pasat, sare, suc de lamaie) cu rondele de orez expandat prajite 

Snack - suc de portocale si un espresso (beau cafea de max 2 ori pe luna, ca impiedica absorbtia fierului…)

P - legume la gratar, masline si orez basmati

C - legume chinezesti cu taitei de fasole mung si creveti in sos de lapte de cocos (home made - o bunatate!!!)

Desert - smochine mici uscate

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cafeaua poate scadea absorbtia fierului daca este bauta atunci cand mananci alimente bogate in fier. poti bea in rest, ca nu are nimic. e si factor protector impotriva dementei :D

 

si ceaiul scade abdorbtia, dublu fata de cafea. si anumite legume mai scrie ca au acelasi efect, si ciocolata si orice contine cafeina.

 

eu sunt fan cafea, beau tone intregi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...