Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen extraplat (64)


Recommended Posts

Marina, congrats!

 

Dar de ce nu mananci si legume in ziua de proteine? Toarna si tu iaurtul ala pe o salata maaare!

 

Dulcetica, pofta de rontaiala o omori cu 2 saptamani de abstinenta totala de la zahar si fructe uscate. TOTALA! Si, in afara de asta, o mai omori si cu activitate continua care sa nu te lase sa te gandesti la mancare. Si nu, temele cu baiatul nu inseamna activitate continua. Dimpotriva, banuiesc ca te frustreaza si simti si mai mare nevoie de rontait. La mine asa se intampla:)))

 

JG, PMS is a bitch! Eu am luat Vitex Agnus Castus si am scapat deocamdata, vad.

 

Xio, da' sotului tau ii plac gagicile extraplate?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 796
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

pai tu cam ce crezi? :D

si el e extraplat, de la 100 de kg a ajuns la 79.

 

 

Marina, iaurtul contine mai multi carbohidrati decat  praful ala :)) dintre branzeturi cea mai bogata in proteine este branza de vaci degresata (ca presupun ca nici lipide nu trebuie sa mananci la greu).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carolinah, la mine extractul de agnus castus a fost frectie, din pacate. Se pare insa ca de cand fac sport simptomele mele au mai scazut in intensitate... migrene mai usoare, nu ma mai dor sanii juma de luna inainte de CM, etc. Am ramas cu nervii :)) pofta de dullce si lipsa de energie. Asta e viata.

Inca nu mi-a venit, cred ca ma duc si in dimineata asta o ora sa fac antrenament cu greutati ceva. Avantajul de a avea sala la parterul blocului :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uitat sa mentiinez si salata ieri:) bineinteles ca am bagat si o salata misto la pranz.

 

De iaurturi nu pot sa ma plang, au zeci de tipuri , asta de l-am bagat ieri era 0 % dar e gros si f gustos si natural conform ingreduentelor de pe eticheta. O sa-i verific carbohidratii, dar cantarul se duce in jos asa ca sunt multumita:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Voi mai stiti contul ala pe care puneam poze? L-am gasit si v-am revazut :)

M-am si updatat cu ocazia asta :)

 

Sorry de misunderstanding. Eu nu de abdomen plat/extraplat vorbeam cand ziceam ca e mai greu dupa nasteri, ma refeream strict la patratele si pielea in exces care cam sta in calea lor.

Si asa e, cum zice Xio, in poze nimeni nu pare ca are de muncit in sensul asta , nu stiu despre ce e topicul asta :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mocanita, pai si nu zici ca ai pus poze proaspete. Ce copilasi simpatici ai [:)]

 

Eu cred ca am pus doar la montignace ultimele poze cu abdomenul. Nu mai conteaza oricum.

Pai si eu tot strict de patratele discutam. Ca doar titlul topicului este extraplat si nu ma incadrez.

 

Mie mi-a trecut durerea de la gamba asa ca teoretic in we ar trebui sa fac ceva sport. Poate duminica ies la alaergat daca tine vremea cu noi. Sambata avem deja planuri de rasfat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...