Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen extraplat (64)


Recommended Posts

Eu am mancat azi f prost la pranz, ca am fost plecata toata ziua.Dimineata am mancat 2 banane mici, dar la pranz am mancat o ciorba de linte cam nashpa si cartofi prajiti. Alternativa era un fel de salata de cartofi cu maioneza si peste… Evident ca nu era nevoie sa mananc si cartofii prajiti, asa ca habar n-am de ce i-am mancat.

 

Sport n-am facut azi, dar maine fac 50 min miscare la deal si la vale (adica o duc pe fii-mea la scoala [soricel] ) si apoi 1 ora de Pilates.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 796
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am citit pe diagonala diagonalei.

Nu ma laudati..ca v-am zis ca fac P90x3 intr-o forma neconventionala.

Adica...bag cate 2 antrenamente de 3 ori pe sapt, in loc sa fac 6 zile.  Alta posibilitate nu am ca si timp.

 

Nu stiu daca va avea rezultate..dar deocamdata ma tin de el.

Cu Tony am renuntat sa ma mai gandesc la cantar, vreau sa vad modificari pe corpul meu. Dupa 3 saptamani imi place ce vad...dar inca e de munca.

 

Legat de abdomenul dupa doua nasteri, eu nu am avut de ce ma plange.Poate a contat si sportul dinainte de sarcina, poate ereditatea.....habar nu am. La sport am fost mereu consecventa chiar daca departe de mine gandul ca as putea fi un exemplu. Imi place sa transpir, imi place febra musculara (care rar o mai fac), imi place cum ma simt in ziua de dupa sport.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...