Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen extraplat (64)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 796
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Coraly, ultimul kilogram dat jos a fost datorat unei imbolnaviri. Pe acela l-am pus la loc repejor. Dupa aceea in Ro prin vizite si in 12 zile la AI am mai reusit sa pun unul. Dar zau ca nu-l regret la cate prajituri, clatite, ficatei si numai bunatati am mancat in ro. Efectiv a fost un dezmat luna aceea iar ca sport doar balacit, mers pe jos mult si o singura data la sala la hotel. Daca am avut jumatate din mese Monti e mult. Si bine ca am avut pepene rosu si caise in meniu. Iar ultimul kilogram l-am pus in Novegia in luna de dupa vacanta pentru ca nu am mers la sala.

Asa ca acum trebuie sa fiu atenta ca se pun la loc, nu-i de gluma.

 

Xio, deci iti place sa te joci cu focul. Ceva asigurare pentru accidente ai?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, nu am nevoie de asa ceva. S-a intamplat o sg data cand am facut cu unul dintre antrenori care da in toata lumea ca in sacul de box :)))

 

 

Am mancat azi cereale cu iaurt degresat si sirop de mere, plus o banana. Ma du sa ma intind putin, mai trebuie sa ma spal pe par si sa ma epilez neaparat, ca vineri am antrenament. Ieri mi-a venit si ciclul, stau acum cu dureri de burta ca nu stiu pe unde am medicamentele si am uitat sa iau la spital ceva. dar tot merg azi la sala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

astazi tb sa ma mobilizez si eu, ieri am fost nevoita sa ma duc la comite de gestion la scoala si am lalait-o pana la 8 seara de aiurea. Nu mai mancasem de pe la 12 asa ca atunci cand am ajuns acasa am cam uitat de madam rina si nici sport nu mai aveam chef.

Azi tintesc si eu banda cu un plus pe abdomene.

Nu stiu cine m-a intrebat am 170 si definitiv algeria nu e ca angola. Nu ma intrebati de ce ca nu o sa spun adevarul [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dar merg. ami-am baut acum energizantul, ma imbrac si plec la sala. fac doar biceps si umeri, ca azi m-am epilat si nu am voie sa transpir.

Dupa aceea trebuie sa ma spal pe par, ca mi-am pus niste ulei de cocos. Chiar se vede diferenta majora intre cu si fara masca. anul trecut cand imi puneam o data pe saptamana uleiul m-am dus la coafeza mea si a ramas masca vazand ca nu aveam fire despicate si ca arata parul ca scos din reviste. acum am vazut si eu ca nu mai arata fain....... asa ca am revenit. mi-am si luat o crema de coafat de la Tigi-small talk, am folosit.o pana acum doar la salon dar face parul ff fain.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mocanita [pk]

 

Marina, ce diplomata esti [:-)))] .

 

2 doamne amabile mi-au trimis datele de cont de poze si le multumesc si pe aceasta cale [flo2] .

 

Xio, e bestial uleiul de cocos pt par. Eu am parul lung, ondulat si vopsit blond si coafeza e mereu uimita cat de bine rezista, ca un mod normal parul lung si vopsit blond e mai fragil! Iesi din casa cu uleiul pe cap? Iti pui ceva pe cap sau cum? Nu se vede ca e uleios?

 

Azi n-am facut sport. Au fost 38 de grade si nu se poarta AC-ul pe aici, ca e o temperatura care apare doar accidental.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

carloinah, i hate you! 38°? hate you, hate you, hate you!!!!!!!!!!!

 

 

  1. Da, am iesit cu uleiul pe cap, mi-am prins parul in coc, nu se vede, ca al meu e saten inchis/ brunet. :))) si usor ondulat, acum l-am mai scurtat putin, dar atunci cand foloseam uleiul regulat il aveam pana deasupra fundului (ma rog, pana la  'brau' :))))))acum e cam o palma si jumatate sub umeri ultima treapta..

Am fost la sala. M-am surprins si am facut picioare, acum abia umblu.

 

 

Aaa, apropo de uleiul de cocos, am citit ca o lingurita de ulei de cocos pe zi reduce circumferinta abdominala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...