Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Abdomen extraplat (64)


Recommended Posts

Da, eu m-am referit la sange. acidoza si alcaloza se masoara din gazele arteriale. se face punctie arteriala si ai rezultatul de acolo. din interstitiu nu te intereseaza.

 

 

 

am fost ieri la un concurs local de vaslit, 18 echipe a cate 20 de oameni. 250 m de vaslit viteza. ffff fain a fost. :))))) vremea a fost de kkt, nu a fost soare, era frig de numa, trebuia sa ne imbracam la fiecare cursa cu tricourile ude ale echipei. dar per total a fost tare fain. apa calda, distractie. bineinteles am mancat doar porcarii : gogosi, prajiturii, chipsuri.

Inainte de ultima cursa am avut mai mult tikmp la dispozitie asa ca eu si un coleg medic de pe interne ne-am intins pe patura si...am dormit. au facut ceilalti misto de noi, s-au mirat cum am putut sa adormim in harmalaia aia (sute de oameni, muzica, vorbit la microfon, dansat etc).

am spus ca noi suntem obisnuiti sa profitam de orice sansa :))))))

 

 

cu o zi inainte a fost o cura de alergat de 5 km si una de 17. nu am participat, ca nu voiam sa fiu ultima, dar am spus cu husbandul ca la anul neaparat trebuie sa alergam.

 

 

azi am in plan o tapioca, ca imi termin ciocolata de casa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 796
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu mi-am programat, te astept pana gasesti siropul. Pana joi intri in posesia lui, nu? Ca as zice sa incepem maine cu fructe, marti sucuri de fructe si miercuri suc de portocale, desi nu pricep de ce e musai sa fie de portocale. In fine, joi sa incepem efectiv dieta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...