Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen extraplat (64)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 796
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bifat si azi sportul. Tipa asta cu care fac s-a gandit ca n-a facut cu mine circuite si ia sa incercam. Ha!!! M-a rupt..si maine cica mi se pregateste acelasi lucru ca vede ea pe fatza mea ca mi-a placut :))

Nici lucrul cu greutati nu era usor ca nu fac cu greutati mici , dar combinatia cu cardio m-a cam vlaguit. Da' senzatia de dupaaaaa... :)Merita !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu cat sport fac dar de invatat dansul de buric sigur il invat [batcap]

saptamana asta am lalait-o cu sportul asa ca azi am chiulit-o si m-am infiintat la sala , 5 km pe banda, exercitiile pe aparatele de picioare si o ora de zumba plus sauna. In general urasc zumba ca eu sunt genul tony, baga tare strangand din dinti cu greutatile atarnand de maini dar are profa asta o energie fantastica si danseaza extraordinar. Da din fund , buric si toate alea de te innebuneste asa ca mai nou nu ii ratez orele. Te scoate efectiv din ale tale cu energia ei! Sa ma vezi ce experta ajung in habibi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina :)))

Hai ca e misto, e cardio, exact ce-ti trebuie tie acum daca zici ca vrei sa slabesti.

Nici eu nu m-as duce la zumba, dar doar pentru ca nu stiu sa dansez, sunt total aritmica, mereu pe langa , se observa cat sunt de varza pana si la orele de aerobic :)

O, dar cat mi-ar placea sa invat, de cand zic ca ma duc la un curs, ceva ...Poate cand or mai creste copiii, ma duc cu ei :)

 

Azi am alergat, instructoarea mea nu s-a prezentat, asa ca am sarit circuitul. Am alergat 6 km, alternat cu plan inclinat.

A, dar dimineata cum m-am trezit m-am repezit in frigider ca facusem tiramisu aseara. Asa ca planul inclinat i l-am dedicat :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...