Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Abdomen extraplat (64)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 796
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello, am fost si noi in vacanta...ce vacanta, ce soare, ce mare, ce frumos a fost! 
Am petrecut super frumos, copiii fericiti, parintii la fel. Am mancat....de toate. Nu m-am ingrasat dar nici nu astept sa vad daca se va intampla :D 

 

Asa ca de astazi cu bicicleta si cu sotul, copiii sunt la socrii in vacanta 4 zile pe saptamana, asa ca macar 4 zile/saptamana sa fiu sportiva. Sa vedem...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Unde ati fost in vacanta? Euj am acum concediu, evident ca nu e vremea pe care o vreau. Husbandul nu a putut sa isi ia, asa ca stau acasa. M-am gandit daca sa merg in Romania, dar cred ca voi folosi concediul astag ca s adorm si sa ma rasfat acasa. sunt tare obosita dupa un maraton de garzi in cateva lluni....

 

 

mi-am intrebt prietenul culturist/antrenor de fitness/culturism :))) ce am voie sa mannc dupa antrenament. cred ca am mai spus, nu sunt sigura, vad ca bate dementza la mine la usa :))

 a spus ca iaurt nu, ca nu sunt proteine de buna calitate si in plus lactoza=zahar.

asa ca mi-am cumparat azi diminneata iaurt fara lactoza. nu m-a uimit, dar merge.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iaurt fara lactoza? Iti dai seama ce procesare are? Mai bine maninca un fruct. Fugi de toate ciudateniile si incearca sa maninci mai natural.

  Cit am incercat iaurturi fara grasimi,prima data mi-a placut mult unul ,pina la un moment dat cind incercind sa iau o gura mi-a venit sa vars. Organismul l-a respins. E mai destept ca noi, care incercam sa-i dam timpenii.

Claucia ,unde ai fost de ai venit asa entuziasmata?

Azi trebuia sa merg la alergat,dar a inceput sa ploua.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sunt produsele facute special pt cei cu intoleranta la lactoza si la glucoza. nu e asa rau.

noi mancam doar iaurt 0,1%grasime, e delicios, dintre tote incercate de mine pn acum se situeaza pe locul 3, pe 2 e napolactul 'teapan' si pe locul 1 cel de casa.

 

 

fructe  mananc pe rupte, dar dupa antrenament nu am voie dulciuri, si la categoria asta intra si fructele.

mananc minimum 3-4 banane pe zi, afine, zmeura, un pepene galben pe zi si lubenita multa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ahhhh, imi imaginez si ce vreme ai avut! :) la mine e in continuare innorat, nu am la ce sa ma bronzez...poate la bec. de maine cica iese soarele...numai bine de luni incep lucrul, parca vad ca va fi zilnic soare si cald. :)))))

ai in chenar 'mai multe optiuni de postare', daca scrii de pe tel trebuie sa modifici la vizualizare clasica, sau cum s echeama. si apoi poti pune poza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci Xio, mai bine pun un link la facebook, tocmai, ca in chenar am tot felul de chestii dar nu sa uploadez poze. Am imagini si imi cere url-ul, si zau ca nu sunt noua in ale computerului :D

 

Vremea a fost superba, 26 grade, soare, vant. Frumos tare. Si niste peisaje,.,...de vis, marea Ionica e superba. Si vila la care am stat a fost superba, si mancare buna, copiii cuminti. 

De fapt Lefkada este munte, iar soseaua este in jurul muntilor cu nenumarate golfuri si plaje spectaculoase cu stanca/munte, nu este relieful obisnuit de litoral, iar culoarea apei....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...