Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen extraplat (64)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 796
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

am pus o poza dar nu se vede ff bine. poate fac maine altele. :))

ieri am avut cheat day dar nu una buna, adica nu am profitat din plin de ea.

azi am avut un semi cheat day :))))) de dimineata 2 ochiuri cu o chifla si jumate de corn cu unt si cu miere. energizant, sala, dupa aia proteine si niste zmeura. acum nu mai mananc nimic, o sa beau un lapte batut si poate putin branza de vaci degresata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Mi-am facut clatite proteice. Un deliciu!!!!!

Am pus in mixer 3 albusuri de ou, un gallbenus (galbenus nu trebuie dar l-am scapat), o cupa jumate de fulgi de .... habar n-am, cereale, dar fara zahar fara nimic. o jumatate de banana, 2 lingurite de branza de vaci degresata, niste scortisoara si putin praf de proteine.

Sunt delicioase. Le-am mancat cu o lingurita de alune respectiv una de magiun de prune.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DOamne ajuta ca mai e cineva pe aici :)))) eu acum m-am intors de la sala, azi am facut picioare. toata ziua am mancat doar acrbohidrati, dar mna.

am facut genuflexiuni cu vreo 28-30 de kg, cred ca mai degraba 28, aplecari cu bara tot cu 28 de kg, cvadriceps la aparat de la 25 pana la 50 kg si la sf cu greutate de glezna ( vreo 7 kg) ridicari de picior in lateral si in spate, 4 serii de cate 15 repetari pt lateral, tot asa pt spate si evident astag pt fiecare picior in parte.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Te citesc si mi-l imaginez pe Hulk :) Ca tot era Marina Jackie Chan :)

 

Doamne, greutatile astea mie mi se par enorme ! Eu fac geno cu bara de 15-17 kg si mi se pare greu.... Greutatile de glezne sunt de 3 kg :))

Eu m-am pous pe alergat in ultimul timp, am cam neglijat greutatile... Imi place mult, dintotdeauna, dar acum am redescoperit senzatiile .. Am alergat saptamana trecuta 30 km.. saptamana asta mai putin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am mai scris demult ca am fost taaare ocupata.

 

Xio, eu citesc cu gura cascata (de admiratie? [il]  de groaza? [fri] ) ce faci tu acolo! Doamne, ce greutati!

 

Mocanita, ce fain ca-ti place sa alergi! Mie-mi place numai teoretic si in vis. De cate ori am incercat sa alerg mi s-a parut teribil de incomod: ma doare genunchiul meu busit,

ma doare pieptul de la respirat etc.

 

Pearl, ma bucur sa te vad din nou pe aici.

 

Marina, unde esti, draga mea? Mai dai din buric? [clo] Te-ai mai obisnuit cu lumea araba?

 

 

Merg si eu in mod constant la sala: marti si joi Pilates avansati si sambata circuit. Nu reusesc intotdeauna de 3 ori, dar ma straduiesc de fiecare data [:-)))] . Imi place mult Pilates-ul si instructoarea asta. Acum e insarcinata si trage si mai tare de noi! Ea nu mai face odata cu noi, doar 'da comenzile', dar scoate si untul din muschii nostri [pk]  [pk]  [pk] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, din pacate nu fac destul de des sala.

 

Mocanita, alergatul face minuni. Am la kickbox o colega, are 1,80, a facut gimnastica ritmica pana acum, nu era striata sau mai stiu eu ce. se vedea ca facuse sport dar nimic fantastic. s-a apucat de alergat, cam de 3 ori pe saptamana vreo 6-7 km, plus antrenamentele. Moooama, cum se vede. Se vede la picioare suuuuuperb, se vede la brate, a dat jos tesutul adipos, se vad umerii. mi se pare fantastic ce transformare. Din pacate nu am destula ambitie sa alerg si eu :))))

Si la antrenorul meu la fel, de cand alearga s-a striat de numa. Dar deh, lenea e cucoana mare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor eu prin alergat am reusit sa slăbesc 26 kg intr-un an.In fiecare zi inafara de weekend mergeam o ora la alergat roata stadionul:) bineinteles am si tras de la gura mai ales seara nu prea mâncam..am facut si sala dar asa cum ma slăbit alergatul in aer liber nu a mai facut nimeni:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...