Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen extraplat (64)


Recommended Posts

Neata!

Si eu alerg de 3 ori pe saptamana dar nu duc mai mult de 5.5 km in 36 de minute, de azi am inceput intervale 1 minut cu 1 minut, am facut 25 de minute si vreau sa cresc viteza de sprint. In rest incerc sa-mi schimb rutina de exercitii de forta, acum nu mai sunt asa convinsa ca trebuie sa ma apuc de aparate pentru ce vreau eu, adica sa slabesc. Eu sunt mai pe repede inainte, nu-mi place sa stau la sala cu orele, intr-o ora sunt in&out ori aparatele sunt prea specifice ca sa termin intr-o ora.

Intr-un an de montignac (destul de relaxat si asta) si 10 luni de sala de 3-5 ori pe saptamana am slabit 13.5 kg si nu vreau sa ma opresc din slabit pret de inca vreo 10 kilute [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 796
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Androix, e fffffff bine ca alergi. si eu as vrea dar nu ma pot mobiliza. :))

 

La sala se sta o ora, maaaaximum o ora jumate, cand lucrezi mai multe grupe musculare.

Eu ma voi duce acum dupa fiecare antrenament si in sala de forta, o sa lucrez o grupa musculara, 3 serii de cate 8-10 repetari.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Administrators

Pentru voi, aceste fete ambitioase si puternice care tin acest club de amazoane cu abdomen plat, numai apreciere!!!

 

V-am fqcut un cadou -aceasta imagine, sper sa va inspire sa continuati epopeea abdomenului plat pentru ca sunteti inspirante.

 

abdomen-extraplat.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani, doamnelor! Va doresc un an 2015 sanatos si sportiv!

 

Nici eu n-am fost deloc la sala anul asta. Am mers mult, am inotat si m-am prajit la soare, dar sala ba! Am gasit acum o sala mai aproape de mine unde e Pilates, daca e faina instructoarea, ma mut. Ma cam seaca la sala unde merg acum faptul ca tot inchid sau anuleaza lectiile pe diverse teme. Suspiciunea mea este ca asta se intampla din cauza ca instructoarea e gravida si probabil ca n-are chef de fiecare data. Eu o felicit, dar n-am nicio vina...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu din 31 am fost acasa. Nu vreti sa stiti ce si cat am mancat :)))))

de maine ma pun la o 'cura', adica vreau o luna sa mananc sanatos, o zi pe saptamana cheat day, de 2 ori pe zi proteine, iau zilnic spirulina (desi as vrea si chlorella dar nu am mai cumparat) si un ceai romanesc bun la gust, good shape se numeste. e cu soc. :D

Voi merge la kickbox dar dupa antrenament voi face si o grupa musculara.

sa vedem.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...