Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen extraplat (64)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 796
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salutare fetele si un an nou fericit si plin de bucurii, mau putin plin de kilograme :)

Rezolutia mea de anul nou este sa-mi bag mintile in cap asa ca acum sunt in lupta directa cu kg . am luat-o de la capat cu Rina pe care sunt determinata sa nu o mai fentez de data asta :) si am rupt sala anul asta ori de cate ori am putut.

Acum ma incalzesc pt un Beachbody. Nu mai am rezistenta dinainte si cu timpul stau cam prost asa ca mi-am aruncat ochii pe noul insanity Max 30. Acum sa vad cum fac rost de el , ma calca pe nervi astia cu livratul lor numai US/Canada.

Daca nu dupa 6 luni poate imi recuperez si eu containerul cu lucruri din angola si odata cu el si Insanity& T25 . Oricum imi mai dau o sapt doua de intarit rezistenta pana ma apuc full speed de treaba.

In seara asta ii dau binete lui tony cred , cu un P90x pt brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci luni nu am facut deloc sport, ca am fost la spital. Dimineata nu am baut decat o cafea, ca nu am avut pofta de nimic si m-am trezit mai tarziu.

la lucru iar cateva cafele, vreo 250 ml lapte batut, am fost in sala si am facut ceva muschi tragan de niste departatoare :))

la pranz am mancat niste lasagna vegetala, jumatate de portie.

Si apoi o para, 2 sau 3 banane, 250 g orez si un pumn mic de alune.

 

Azi dimineata am mancatg 2 felii de pizza ramase de...sambata :)))))

un iaurt dergresat cu cereale si o lingurita de miere

am facut curat, am dormit jumate de ora, am fost la cumparaturi, apoi am mancat 2 clatite pt sportivi :)), energizantul si am mers la sala 2 ore. Am zis ca voi face in fiecare zi si exercitii in sala de forta, pe grupe musculare, dar am terminat azi la 21 asa ca am continuat cu abdomenele.

Acum mi-am baut proteinele, ma du la dus, sa ma epilez si ma culc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Harnică esti Xio..multe ai facut tu.Inca rezist si eu,vai de capul meu.Iubi meu manca azi cioco langa mine la 10 seara..eu am mers sa spăl vasele:))

Su eu ma epilez maine dar asa mie de groaza.Deocamdata ma culc ca sunt rupta azi,am facut o grămada de lucruri si nu tare am mancat,m-ai mult m-am înfometat.

Dar tu nu crezi ca ai mancat cam mult azi? [batcap]  [alcool]  [:-)))]

Noapte buna tuturor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau masa musculara si definire, nu sa slabesc :D pt asta trebuie sa mananc altceva.

Ieri am mers la spital de la 7, ne-a ananuntat seful ca cine mai are ore suplimentare llibere poate sa plece acasa, ca nu aveam decat cateva operatii. am zis ok, numai bine de la 17 aveam intalnire cu antrenorul la sala.

ca intotdeauna, am stat in spital in sala de operatii cu un caz enervant  pana la 17 jumate, m-am dus de acolo direct la sala unde nu aveam nici macar cel mai mic chef.

nici nu m-am incalzit, a vrut antrenorul sa tina pt mine aparatorile dar eram lisita de orice urma de vointa...asa ca am facut sparring. am luat cativa pumni si picioare, l-am lovit si eu chiar in coaste, acolo unde avusese o problema pt care facuse o pauza de cateva saptamani....am tinut aparatorile pt el si dupa 1 ora jumate m-am carat acasa.

azi am garda, iarasi nu fac sport...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt in plan, ziua 12 de dieta , - 3 kg, m-am tinut de sala si i-am convins pe astia de la beachbody sa-mi livreze international. Pana atunci sala e de baza (acasa nu prea am apucat) , azi ma mobilizez pt pump si vreo 5 km de alergat din pacate pe banda

 

Vad luminitza :D desi sunt inca peste 60.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaaaaa acum inteleg Xio,Apoi tu nu esti ca noi:p dar lasa ca macar mănânci sanatos.Continua,continua:D

 

Marina bafta..suntem cam la fel in ceea ce ne dorim:) eu sunt in ziua a 11 si 5 kg date jos.Eu am bicicleta eliptica si fac seara pana ard 300kalorii.Eu din păcate mai am inca de dat vreo 10 kg sa ajung unde imi doresc.Ambitie am,Har Domnului....mai ales ca fac sport.Ma motivează sa nu mănânc mult ca atunci tot ce am lucrat,am lucrat degeaba:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa, Marina! ;) you go! Ce program ai la sala? E mai bine decat acasa?

 

Adina, am avuy si eu anul trecut cateva kg de slabit dar de cand m-am apucat de kickbox fac doar pt masa musculara si definire. Mai am grasime, dar aia pleaca pe masura ce cresc muschii :))))

 

Azi am garda. Dimineata am mancat iaurtul cu cerealele si mierea plus un espresso, la lucru multe cafele, 2 cani de ceai good shape, 1 L si ceva de apa, 250 ml smoothie cu spanac, gulie, matvha si altele, o para, 3 banane, alune cu stafide, 2 felii de paine neagra cu ou, un ou fiert, putina salata cu telema light, rucola, rosii si soa de soia. Si cred ca atat. Mai am un lapte batut in frigider in caz ca ma loveste foamea.

Maine am antrenamnet si trebuie sa merg mai devreme ca sa fac si la sala ceva.

 

Scuze d greseli dar scriu de pe tel. :P

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uau aia da,kickbox pt.o fata..nu as fi zis.Te vad o tipa tare,cu mușchi.Vad ca ambitioasa esti si tu.

Apoi eu daca as manca ca tine m-as îngrășa mai mult decat as slabi dar am înțeles ceea ce vrei sa pui,masa musculară.Eu mănânc ca o păsărica:)

Si eu am facut sala 1 an întreg..dar de cand am acasa doua biciclete,am zis ca imi fac acasa antrenamentul iar cand se încălzește vremea,merg si la alergat.

Iti doresc o zi usoara maine..plec si eu la somn ca is gata ca bateria.Somn usor:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alergatul face minuni...cand vine vremea mai frumoasa trebuie sa ma apuc si eu. Bine, tot spun asta de un an dar nu o fac pt ca urasc sa alerg fara un scop. Am gasit insa un traseu unde pot face sprinturi, asa e mai ok.

 

Nu am inca muschi mari si frumosi, mai dureaza. dar am 2 poze in care mi se vede bratul asa de mare ca am primit telefoane de la prietene sa ma intrebe ce s-a intamplat acolo :))))

 

maine fac cheat day, ca am garda. Ma duc azi dupa antrenament la cumparaturi sa imi iau Oreo, inghetata, ciocolata si alte dulciuri.

Azi venind de la spital mi-am luat niste parizer vegetarian care arata ok si niste ...chestii vegetariene care arata ca fasiile de piept de pui.

Acum mi-am luat tabletele (Ulei de peste, Spirulina, Vit. D), am baut apa cu lamaie si ceaiul ala, mai astept putin si mananc micul dejun.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...