Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen extraplat (64)


Recommended Posts

mda nu stiu, mananc ba prea mult, ba prea putin, ideea e ca si daca mancam normal tot atat as fi avut, max +500g, si atunci de ce ma chinui?

sotul ma freaca ca el tine 5+2, dieta aia in care 2 zile nu mananci, ca cica eu mananc deja prea putin si s-a obisnuit organismul; pai in weekend am mai calcta pe bec, ca sa-l dezobisnuiesc, si tot degeaba

m-as duce la nutritionist, adica da medic, nu din astia cu herbalife is prostii, dar am mai fost o data si am fost degeaba, ca nu mi-a zs nimic, nu m-a ajutat cu nimic

 

sapt viit mergem la brasov, pun la loc si jumatatea aia de kil de am dat-o jos, ca sa fie treaba treaba

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 796
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

oare pot sa pun o poza aici, nu stiu cum, va pun asa

e meniul pe sapt trecuta

 

daca are cineva timp,poate=mi zice unde gresesc, ok am gresit putin in weekend, dar nu asa mult, in rest numai legume, nu garsimi si f putina paine si aia neagra de secara

 

mersi fetelor

  MD G1 Dejun Gustare Cina Gustare Calorii L cafea cu lapt, 1 iaurt 140g 1 iaurt 140g supa crema de legume 400g 10g migdale, 1 mar supa crema de legume 300g; 30g orez 250g pomello, 1 iaurt 752 M cafea cu lapte+ omleta 2 oua si 50g avocado 1 mar supa crema de legume 300g; 30g orez   1 carnat+salata varza 250g pomello, 1 iaurt 1360 Mi cafea cu lapte, o placinta mica cu mere nu spanac  mere la tigaie piept pui 150g cu iaurt, la grata, salata verde mere la tigae, cateva alune 1120 J cafea cu lapte, mere la tigaie pomello spanac, 1 iaurt cateva alune 20g     600 V cafea cu lapte 1 iaurt 140g 25g paine cu 100g piept pui 25g paine cu putina branza ciorba a la grec, putin orez, 4 bomboane   1100 S cafea cu lapte   omleta cu salata de avocado 1 mar paste cu usturoi, ulei si rosii   1700 D cafea cu lapte 1 banana 2 feliute paine cu branza   pizza     

 

 

in rest pilates doar de 2 ori sapt trecuta 40 min, ca nu stiu ce am dar ma intepenesc de spate/umeri/ceafa, eu care fac pialtes de 7 ani

si cate 10 min de stepper, nu e mult, dar nu pot mai mult, deocamdata, cam 1.7km

am mai mers pe jos intr-o zi 5km, juma de ora

 

treb sa vad cum reusesc sa strecor si o sala de 2 ori pe sapt, dar n-am cu cine, am o singura fata si aia nu poate dimi, eu nu pot seara, dimineata nuu prea e aerobic, ca eu la fitness ma duc deeaba...sunt suparata rau, pana in 30 ani ma chinuiam sa ma ingras si acum nu pot sa dau jos 3-4 kg :(

 

va las un link cu fetele, ca nu le0ati mai vazut de mult

https://picasaweb.google.com/102616061272914522884/EvaEma_2ani?authkey=Gv1sRgCM27_Kyv2tPSGg

 

dar si astea sunt de cand aveau 2 ani,acum am 3, si n-am nicaieri puse altele, ma ocup inc oncediu sapt viit

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

s-a postat ca naiba, ce sa intelegeti de acolo

ia sa vedem dc iese mai bine asa

 

  MD L cafea cu lapt, 1 iaurt 140g M cafea cu lapte+ omleta 2 oua si 50g avocado Mi cafea cu lapte, o placinta mica cu mere J cafea cu lapte, mere la tigaie V cafea cu lapte S cafea cu lapte D cafea cu lapte
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

s-a postat ca naiba, ce sa intelegeti de acolo

ia sa vedem dc iese mai bine asa

 

 

 

 

MD

 

L

 

cafea cu lapt, 1 iaurt 140g

 

M

 

cafea cu lapte+ omleta 2 oua si 50g avocado

 

Mi

 

cafea cu lapte, o placinta mica cu mere

 

J

 

cafea cu lapte, mere la tigaie

 

V

 

cafea cu lapte

 

S

 

cafea cu lapte

 

D

 

cafea cu lapte

 

 

Asta e tot ce ai mancat?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am vazut dupa aceea, ca era de pe telefon.

Ar trebui sa mananci cam 1200-1300 de caorii pe zi. nu sub 1000, ca nu mai slabesti.

sport abia ai inceput si nu favi mult, üilatesul  e de durata si se vad rezultate dupa mai mult timp.incearca seara sa mananci mai usor, adica fara carbohidrati.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mersi xio, nu mi s=a parut ca ammancat multi carbo, cu exceptia sambata si dum seara :)

ei vom vedea

azi, dimi = cafeaua cu lapte, gustare 1 banana, pranz =  friptura de vita, o feliuta de paine si salata verde. Seara - s0au cam amestecat, 1 iaurtel mic, 1 felie de paine cu 50g somon si o supa de pui, apa goala si putina carne. 

dar.....sotul are in cuptor o tarta cu prune de la lidl, e minunata, nu cred ca ma pot abtine, n-are decat 261kcal/100g, nu cred ca rezist, intrebarea e doar cate sute voi baga :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...