Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen extraplat (64)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 796
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Azi cred ca fac cheat day. Ca nu am apucat sa mananc nimic la pranz si am ajuns sa mananc acum 3 bucati de haribo si 2 bucatele de ciocolata....antrenament nu fac azi pt ca merg la epilare cu laser asa ca as putea sa dedic ziua porcariilor.

La lucru a fost nebunie, plin ochi. Si o mama nervoasa ca a venit la urgente si a trebuit sa astepte :))) incredibil.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:)))))) mda, poate asta e motivul, desi ea era la fel de acra si acum 2 zile cand a mai sunat la noi :)))))))) PMS. :D

#

 

am fost la epilare, nu a fost rau, ma asteptam sa fie mai dureros.

in zonele in care firul de par e mai gros doare mai tare...e ca o piscatura, senzatia de cald nu ma deranjeaza deloc, mai ales ca nu e fierbinte ci doar...cald si placut, in plus dureaza doar 2 secunde. dar deodata cu astag vine si piscatura aia, nu am fost niciodata electrocutata dar imi inchipui ca e cam ca la brichetele acelea folosite pe post de gluma. M arog, imi inchipui ca la brichete e mai tare, aici chiar e ok.

Au spus doamnele de acolo  ca la unele ajunge o sg sedinta, la altele 3, mai rar 5. Sa vedem.

si daca ma scapa de jumatate de par ma declar fericita :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost aseara la Zumba, prima oara dupa ceva ani. A fost super fain! Si solicitant mult peste ce mi-am inchipuit. E o ora de cardio si relaxare psihica f faina! Ma mai duc.

 

Dupa Zumba am bagat si 1/2 ora de abs circuit. Eram numai eu si baieti in sala:))) M-am descurcat de minune, cred ca datorita Pilates-ului. Trainer-ul lucreaza si lombarii f bine, ceea ce nu se intampla intotdeauna la ora de abs. Acum incep sa am o minunata febra musculara, cred ca maine nu mai misc...

 

Voi?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai, vai, Xio, cum te sacrifici tu pe altarul stiintei [:-)))]

 

Io ieri Pilates la masinarie, fff misto, azi 1 ora de Zumba si 1/2 abs circuit. Cam atat reusesc sa fac saptamana asta...

 

Eu mananc complet aiurea! Complet! Adica mult cantitativ, des si dulce zilnic. As rontai continuu. Banuiesc ca e pe fond de stres.

 

Imi tot propun diverse si nu ma tin de ele. Of [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...