Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen extraplat (64)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 796
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Caro si cand te gandesti ca am 63 acum, iti dai seama disperarea mea.

Aku singura parte pozitiva e ca de la sport s-au pus uniform.

Dar mananc si iar mananc si prajiturile astea o sa ma omoare

Plus sportul, nu stiu cum e zumba la voi dar la noi dai din buric la greu.....sa planga ACDC -ul meu din posterele tineretii....bai si am fost asa o rockeritza faina:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dat din buric [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

Nu, noi nu dam din buric, la noi mai mult astea latino si ceva hip hop. 

 

Marina, 63 e cam mult. Stiu ca esti mai inalta ca mine, dar tot e cam mult… Ce mai face Rina? Si prajiturile chiar o sa te omoare daca insisti cu ele. Numai taiat de tot vreo 2 saptamani merge in momentul asta, stii, nu?

Si eu am fost rockeritza, dar m-am "muiat" [batcap]

 

Xio, arati f bine si f fit. Eu nu arat nici vorba asa! Nici vorba si nici poveste. Am 1.67m, dar, vorba ta, n-are nicio importanta. Eu vad aici la sala baieti de 90 kg la 1.80m si n-au pic de grasime pe ei. Si sotul meu are 71 kg la 1.80. E drept ca nici el n-are grasime pe el, daaaar….

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na, pai eu am 1,69 si 57 de kg acum. la kicbox am o colega de 1,80, are 67 de kg dar e slaba si fit, credeam ca are si ea vreo 59-60.

In martie fac un an de kickbox. trebuie sa ma pozez atunci si sa pun pozele de la inceput :))))

Dar pana la six pack mai e drum lung. daca as alerga ar fi in jumate de an acolo....cum nu alerg, le dau un an sa apara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pup!

 

Asa raport sportiv mai rar [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

Azi sport nema. Am zacut pe plaja ca a fost zi libera. A fost soare cu nori, soarele fff cald deja, m-a uns pe oase (era sa zic suflet [bib] ).

 

Xio, cate banane mananci pe zi? La 2.5 ore de antrenament banuiesc ca ai un necesar caloric urias!

 

Marina, ce ma distreaza pe mine e ca aici fac si barbatii zumba. Nu-ti inchipui nu stiu ce latino lavāri. Nuuu, oameni obisnuiti, mai tineri sau nu. Sa-i vezi pe aia cum dau din piept, te umfla rasul. Li se pare absolut normal, n-au nicio apasare. Clasa de Zumba e vesnic plina. Clasele de abs, cross-fit, circuit functional, kick-boxing, you name it, niciuna nu-i asa de plina ca asta de Zumba.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...