Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Abdomen extraplat (64)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 796
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am fost la sport. ba chiar m-am abtinut sa mananc dulciuri nepermise dupa atatea saptamani de dezmat total :))))) Duminica cred ca am mancat jumate de kil de prajitura si jumate de Milka din aia mare.

 

 

Luni am scris ce am mancat, au urmat inca 2 banane, o portocala si 2 felii de paine, una neagra una de toast, cu 2 felii de cascaval light. Si seara cateva alune.

Noaptea pe la 23 ma ülimbam in chiloti sutien si sosete pe un coridor din spital cu un paianjen intr-un pahar,, ca l-am gasit pe plapuma mea si nu voiam sa il omor :))))))

 

azi am avut liber dupa garda, am mancat dimineata 2 banane, un grapefruit cu miere, un iaurt cu cereale low carb si miere, la pranz somon cu putin piure (nasol, din punga), inainte de antrenament niste combustibil: branza de vaci degresata cu miere, stafide, cocos, vanilie si esenta de lamaie, un smoothie si un energizant inainte de antrenament.

 

La antrenament a fost extrem....8 reprize de cate 4 minute jumate cu un minut sau jumate de minut pauza, lovituri cu toata puterea, extrem de mult cardio...a fost un drac antrenorul, si am si facut cu el. Fara oprire, nu facea pauza, am crezut ca imi dau duhul.

Cea mai tare repriza a fost cu 4 lovituri tari de pumn stanga-dreapta-stanga-dreapta urmata de 5 combo-uri de catre 4 lovituri rapide de pumn, urmate de 10 lovituri rapide de genunchi fara oprire. :))))) terminata am fost.

la sf am facut...... 80 de abdomene lungi fara pauza si gata. O ora si 20 de minute.

Acum am baut proteinele, m-am spalat si pe par dupa ce mi-am pus masca de cocos si merg sa ma defrisez la axila :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am continuat cu tanti asta cu 21 days fix ., am dublat exercitiile astazi dat mi-am cam accidentat genunchiul ca bagam si teme la mate concomitent.

 

Nu e rea sincer, tot scoala beachbody sa traiasca, chiar sunt curioasa unde ajung in 21 zile

 

Xio ce dor imi provoci de un muay thai. Aici fetele nu fac arte martiale :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intre timp fi-mea a racit si s-a dus planul meu. A venit mama aseara sa stea cu ea sa merg la pilates. A fost greu... mai toate exercitiile din plank, tremuram la sfarsit.

Mai merg joi la LAG, abia astept.

M-am gandit si cred ca de un an jumate merg la sala si acum ma simt asa, fit... probabil ajungeam mai repede aici daca faceam mai consistent. Dar e asa de bine. Daca reusesc sa slabesc 2 kg o sa fie perfect.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu ieri am fost KO.

Am mancat niste paste de soia cu telemea, mi-am propus sa merg la sala (pe la ora 19), stateam in pat si m-a lovit un frison si o oboseala de efectiv nu am mai putut sa ma ridic si am adormit acolo de parca eram anesteziata :))) m-am trezit dupa aceea e la vreo 20....no sport, dar macar am mancat cat de cat ok.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...