Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Abdomen extraplat (64)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 796
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

am decis sport :D , 30 min total body cardio done , daca tot m-am apucat sa nu ma las iar cu carutza in drum, 21 de zile nu o fi un capat de tara si exercitiile nu sunt rele de loc. Multe miscari noi si interesante, nu simti jumatatea de ora

nu am mai transpirat de mult asa rau, banuiesc ca e coldrex-ul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ele, alergatul face minuni!

Am o asistenta de peste 40 si ceva de ani care doar alearga...are 6 pack!

Si o colega de la kickbox, de cand alearga  e mult mult mai definita decat inainte!

 

 

Otilia, aia se intampla mai mult la culturisti care iau si creatina multa pt masa musculara.

Cat lichid ai baut?

Oricum, felicitari pt turele date! :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai si  aici cred ca-i buba Xio ca nu am baut lichide sambata cat beau eu in mod normal, cam 2L pe zi, d-apai cat aveam nevoie la asa efort. Am avut cu mine o sticla de 0,5l si am tras de ea sa-mi ajunga cele 6 ore cat a durat distractia. Nu am vrut sa am bagaj greu ca eu il caram si nici nu mi-am dat seama ca o sa transpir atat de mult. Nici inainte de a incepe urcarea n-am baut ca nu aveam chef sa ma ia pe acolo nevoile ca doar eram cu colegii si fiind sambata erau multi temerari. Iar dupa ce am coborat la fel m-am cam abtinut sa beau ca la cabana nu era o toaleta sa tragi apa si trebuia sa ma tin inca 2 ore pe drumul spre casa.

Dar de sambata seara am bagat mult lichid in mine si parca nu iese.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!

Dau un post pe fuga....ca se pare ca asta e timpul..si ziua are doar 24h., :)

 

Noi suntem bine, Doamne ajuta!

 

Eu in decembrie am terminat p90x3 modificat. Dupa...m-am apucat de alergat, impreuna cu sotul. 

Si de atunci tot asa o tinem..de 5 ori pe saptamana , cate 7km.

 

Cand am timp o sa urc cateva poze!

pup si va citesc!

 

Iulia, bine ai revenit!!

Ele,alergi pe banda sau in aer liber? Ma gindeam, ca e prea frig afara pt alergat?!

7 kn nu-i putin. Ati alergat din prima 7 km sau gradual? In cit timp ati ajuns la 7?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uhuuu am descoperit ca inca mai am vointa fir'ar mama lor de 6 packs. In ciuda racelii zdrobitoare am razbit prin dieta si sport, upper body fix si proteine. Imi e asa o greatza de carne ca nu mai sic. Mananc strict fortzat de dieta si alta varianta mai umana nu aveam azi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

M-am intors luni seara acasa, ieri am fost la Pilates. Acum am timp de dimineata sa merg asa ca bag ceva greutati.

Cu slabitul e mai greu, si am mare nevoie sa dau jos macar 3 Kg. Si n-am niciun plan, uite poate ma uit la Rina si eu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...