Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Abdomen extraplat (64)


Recommended Posts

Servus,

 

 

Allure, daca ai un blog sau postezi undeva ideile, recomandarile, link-ur de genul celor pe care le postai aici, te rog , da-mi si mie un link.

daca ai cont de Fb, hai si in grupul de "alimentatie vegana fara foc". E sub nivelul tau de cunostinte, dar ...eu sunt dependenta depostarile tale.

 

toate cele bune,

 

ileana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 796
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am avut azi cel mai intensiv antrenament de pana acum. si a fost de vis!

 

Am facut pereche cu unul dintre antrenori, asa ca inceputul era deja buna si promitator. :)))

Dupa o incalzire de 10 min de sarit coarda, alergat pe loc si stretching au urmat fara pauza in ordine:

1. 100 lovituri de box rapid si cu putere-10 flotari, 90 lovituri-9 flotari si tot asa pana la 10 lovituri si o flotare.

2.lovituri de picior stanga-dreapta 1-1, 2-2, 3-3 samd pana la 10-10, dupa care 10-10, 9-9 samd pana la 1-1,

3. lovituri de box stanga dreapta 1-1, 2-2 samd pana la 10.

Nu mai trebuie sa spun ca la sf curgeau apele pe mine de parca eram sub dus.

 

Apoi au urmat 8 runde de cate 3 minute cu un minut pauza intre ele de combinatii de lovituri.

 

La sf abdomene, 35 lungi, 50 din plank, plank, 50 pt oblici, plank, 50 partea cealalta, plank, 50 din plank. dupa care 170 de abdomene scurte.

 

 

A fost suuuuuperb, nu am crezut vreodata ca pot transpira in halul asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dulce fac bine, azi am baut suc din ala pana la ora 3 si apoi pe la 6 mi-am făcut 3 piersici la blender. Deci ma diversific. De simtit ma simt excelent, nu am observat ceva notabil. Poate pt ca am tinut asa putin cura asta. Rinichii merg cum trebuie, colonul s-a curatat saracul, cosuri nu mi-au aparut, singura chestie e ca simt mereu ca trebuie sa-mi dreg vocea si elimin ceva din gat. Si din nas, desi nu-mi curge nasul efectiv. Am slabit 1 kil. Nu mi se pare ca am mai multa energie, nici mai putina.

Daca Allure mai scria probabil ca nu renuntam asa repede.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Azi n-am facut nici un sport.

Anais,am vrut sa-ti tin companie ,azi ,mai ales ca am gasit la Lidl siropul de artar,dar m-a apucat gustatul, pe la prinz si ....voila,iar burta plina.

Tu?

Allure,sa stii ,ca sun la 911!

Xio,eu am obosit numai citind si am o lene groaznica.

Ileana ,am intrat ,dar am mai citit de acolo pe site-ul ei si pt mine ,care nu-s maiastra in bucatarie e peste potentialiul meu,dar good looking.

Tu de cind tii soi cu ce rezultate? Merci!

Pup si noapte buna!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Merci,Caress! Stiu ca nu e monti,tocmai de asta am avut si o rezerva,insa mi s-a dus cheful. Ii iau minunatului sa-I fac si pancake.

Stiu c-am mai luat o data peanutbutter si nu mi-a placut. Voua va place ?Vreau sa-i iau copilului ,care e un mare mofturos si n-as vrea sa-l arunc ,dupa.

Ileana , de cind esti raw vegana? Cum te simti? Ai fost bolnava anterior?Cit timp a fost complicat si apoi a devenit rutina?Toata familia e raw vegana?

Anais?

O zi perfecta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...