Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Abdomen extraplat (64)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 796
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Io sigur as slabi , mi-ar place macar o sapt doua ca oricum nu am cum sa las balta totul si sa ma duc in thailanda....

Astazi zi de fructe la rina, cardio fix si pilatesul restant de ieri

 

 

Anna, cu doua banane seara nici nu prea ai cum sa slabesti , plus ca nu slabesti de pe o si pe alta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ieri n-am mai apucat sa fac miscare ca am fost ocupata rau

 

marina, na acum ce sa fac, e adev ca am mancat 2 banane, 1 la 17, una la 21, dar alea au avut max 300 kcal, in rest n-am mancat decat 50g de pulpita de pui si 100g fasole verde, acum pe bune, dar chiar este aproape nimic; eu as vrea sa slabesc cateva kg, dar nu vreau sa ma tin de pereti prin casa

 

ieri am mancat un pic aiurea, dimi la fel cafea cu lapte si suc de grapefruit

pranz pe la 14 - aici a fost o amestecatura de mezze: niste houmus, niste vinete cu 1.5 lipie greceasca, 5-6 masline si niste salata asortata

seara pe la 20 a, mancat o briosa, una singura ca facuse socrela

si pe la 21.30 am mancat 150g de creveti cu sos de lamaie cu o chifa mica...e adev ca era arziu si at fi trebuit sa sar chifla, dar nu mai mancasem nimic de la 14 si-mi era totusi foame

 

azi treb sa recuperez miscarea nefacuta de ier...nu ma las (inca)

daca reusesc sa-mi fac timp sapt viit poate merg si la ceva proceduri...

 

Marina, anul trecut mi-ai dat tu un link cu o dieta, ceva cu 1 banana dimineata si supe creme pe la pranz si seara...stiu ca am tinut o sapt si am dat jos 1kg; dar nu m-am mentinut ca am plecat iar in concedii, ajunsesem la 59-59.5 si se vedea...aaa si in plus am luat xenical - asta e un medicament care inhuba o enzima care ajuta la digerarea garsimilor, dar e cam nasol ca le scoti pe parte cealalata si nu e prea placut....sa vedem, deocamdata nu am mai luat

 

azi avem in menu ton :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pe mine concediile m-au omorat, in fiecare am pus cate 1-2 kg; niciodata nu m-am ingarsat acasa, dar eu acasa am 2 mese pe zi + maxim 1 gustare daca o am si pe aia

in concedii in schimb, am in general 3 mese + gustari + o bautura ceva + somn dup amiaza, de aici rezultatul +1-2kg pe vacanta, depinde cat e de lunga

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu in concedii ori ma mentin, ori slabesc. Dimineata nu pot manca mare lucru, la pranz mananc mai bine iar seara ceva usor. E drept ca in Grecia cel putin mananc struguri in nestire, dar merg si inot mult si e OK. Nu mergem la AI niciodata. Si nu bem alcool.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello fetelor!

 

am citit in urma deci raspund:

-nu alerg pe banda, alerg in aer liber...pe asphalt mai concret.

-am alergat si la -23 de grade , deci acum e luxul de pe lume....si nu am racit.

-dupa p90x3 s-a vazut doar pe corp , la cantar NU.

-dupa alergat ...s-a miscat cantarul si s-au topit multe depozite de grasime!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...