Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Abdomen extraplat (64)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 796
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

hello fetelor!

 

am citit in urma deci raspund:

-nu alerg pe banda, alerg in aer liber...pe asphalt mai concret.

-am alergat si la -23 de grade , deci acum e luxul de pe lume....si nu am racit.

-dupa p90x3 s-a vazut doar pe corp , la cantar NU.

-dupa alergat ...s-a miscat cantarul si s-au topit multe depozite de grasime!!!

Foarte incurajator mesajul tau. Am alergat si eu iarna si am racit rau. Am inhalat aer rece pe gura si am fost lata dupa aia,dar m-am fortat . O sa incep varianta usurel,pina imi intru in ritm.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetelor, o saptamana buna

inetresant mesajul tau Ele, deci ca sa slabesc treb sa ma apuc de alergat, imi zisese el si sotul, dar eu asa ma plictisesc; o sa incep sa fac si pe bicicleta eliptica, tot un fel de alergat e, macar pana ma obisuiesc un pic si pot sa alerg si eu lejer un 3km asa

am sa continui si cu pilatesul si jillian, am facut pauza numai ieri...cand a fost si dezastru cu mancarea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ele unde ai pus pozele? A nu mai avem site.... de la alergat se vad rezultatele incredibil dar mie imi e frica sa nu imi pierd fundul :))))) ca acum e bombat, dc alerg si fac prea mult cardio poate dispare... i like big butts :P

 

Prima zi din cura de 2 luni de striere. Merge bine :)))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anna, si daca nu alegi macar un power walking si tot ar trebui sa incerci. sincer e pacat sa fi intr-o tara civilizata si sa nu alergi/mergi ca si sport

 

Mie imi place alergatul dar afara, pe banda ma plictisesc cumplit, alerg saptamanal ca sa imbunatatesc rezistenta dar tb sa-mi pun muzica sa urle in casti ca sa ma pot concentra sa alerg. De regula ma straduiesc sa fac vineri/sambata cand e wk meu 6-7 km pe banda.

 

Ziua 11 de regim la mine, - 2 kg dar am facut sport zilnic (14 zile incheiate din Fix 21) si s-au dus si 2 cm la picior, cred ca in talie si mai mult ca acolo se vede cel mai bine dar nu ma masurasem inainte, am eu ce am cu pulpa piciorului si pe aia o masor de innebunesc, nu am mania taliei subtiri.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina, la care tara civilizata te referi? sper ca nu la Ro, ca eu daca ies sa alerg pe strada se iau cainii dupa mine...asa ca, mai bine nu, paote dupa ce voi face 5km pe bicicleta o sa ma incumet sa merg si pe stadion ceva

 

azi vine cornel (menstruatia) asa ca nu ma simt prea bine, dar am reusit sa fac 1.8kg pe bicicleta, adica 10 min, nu e mult, dar e un inceput

daca reusesc sa mai gasesc 40min, poate fac si pilatesul meu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

romania e o tara super civilizata, stiu o multime de lume care alearga afara fara probleme .....nu vreau sa fac remarci rasiste dar ia sa vezi tu cum e sa alergi intr-o tara musulmana  ca si femeie. Poate doar sa alergi cu catrintzele dupa tine, macar transpiri naibii 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hahha, good point si asta; dar eu ma mai duceam pe jos la masaj 2.5km si am cam renuntat ca se luau cainii dupa mine, e discutabila si civilizatia de la noi

 

probabil ca ar treb sa ma duc fie pe stadion, fie intr-un parc daca nu ar fi caini pe acolo

in fine, sa ajung eu sa alerg 5km pe bicicleta si apoi poate ma duc si afara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...