Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Abdomen extraplat (64)


Recommended Posts

Salutare, platou platou dar o saptamana sa nu dai un gram, nu oi fi eu natia aia de slabeste dupa prima zi de apa.

Ieri sport , cardio 21 day fix si buns de la piyo , azi am origram greu zumba, sauna di masaj. Diseara ii bag un tenis ca a venit vremea frumoasa si tb sa-mi fac timp si de 30 min sport acasa , ziua 20 din 21. Ma intreb cand mai am grija de copii.

Azi am zi de fructe la madam rina dar ma bate un gand teribil sa-i bag o salata. Fara paine fara nimic dar stau si eu la masa de familie macar in wk si parca nu imi vine sa mananc doar fructe:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 796
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna!

Anna,uite  asta:

http://www.booking.com/hotel/nl/inntel-hotels-amsterdam-centre.ro.html?aid=319856;label=amsterdam-I9QElG7OaMnTIg27YF9FawS26250915053%3Apl%3Ata%3Ap11140%3Ap2260.000%3Aac%3Aap1t1%3Aneg;sid=4d76cdc33174342f3fd0d0ab7849b5fd;dcid=4;checkin=2015-04-08;checkout=2015-04-09

Am stat aici.Pozitie buna ,de vizitat si pt ca venisem cu trenul de la Brusseles.

Am facut si eu 30 min ,gifiind.

Marina ,salate  si fructe ,separat, cred ca merg brici,pt ca salata e  neutra.Dar nestiind cum e Rina ,nu creau sa te perturb.

Caro,sint complet neserioasa cu sportul. Doar cu sportul si mincatul.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cam asa ceva facem noi la LAG, Marina. Foarte misto exercitiul!

Mergi si eu o ora la sala sa fac legs... am fost foarte cuminte saptamana asta, sunt multumita de mine.

Cu sportul... nu cu mancatul, dar se pare ca eram inainte de CM, care mai nou vine mai devreme decat trebuie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu aveam voie, zice ca doar in caz de maxima nevoie:) ghinion a fost maxima.

In materie de sport trebuie sa remarc ce mult mi-a lipsit tenisul. Nici nu pot sa-mi inchipui ca nu am jucat un an. Azi am rezistat doar 30 min , dar am multumirea sufleteasca ca l-am facut pe antrenor. Nu se astepta sa ma pricep deloc asa ca trebuie sa-mi amintesc sa-i dau un mesaj lui Maia , antrenorul meu angolez care m-a adus la nivelul sa pot juca un meci. De acum in wk stiti unde ma gasiti:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina, ce zi de fructe? Nu exista asa ceva la Rina. Exista zi de vitamine, asa o cheama, adica legume si fructe, plus seminte si nuci. Poti sta linistita la masa cu familia si sa-ti faci o minunata salata cu de toate, ca sa zic asa [:-)))]

 

Ziua de fructe ar fi prea bogata in zahar...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi nu am fost in stare sa fac sport, abia m-am mobilizat sa merg pana la toaleta :)))))) am avut si cheat day dar una light, nu am mancat extrem de mult.

 

Mi-am luat niste linte si mazare in conserva din magazin, acum imi zice T. a aia nue  de mancat direct din cutie..wtf, eu stiam ca poti sa o mananci, doar de aia o iei, nu?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine scrie asa: in ziua de vitamine, fructele si legumele intra in meniul fiecarei mese. Combinarea fructelor este lasata la latitudinea dumneavoastra; totusi, este de preferat sa consumati un singur fel de fructe la o masa. De asemenea, puteti consuma seminte si nuci. Pentru a beneficia cat mai mult de vitaminele si mineralele din fructe, acestea trebuie consumate proaspete si cu coaja; sunt, de asememnea permise compoturile din fructe, fructele pasate, supele din fructe si legume si fructele coapte. Daca nu va plac fructele, combinati-le sau inlocuiti-le cu legume proaspete simple (fara sosuri).

 

Xio, eu iau mazare congelata si linte uscata si le pregatesc eu. Alea din conserva sunt nesanatoase.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt slaba la tenis. Abia anul trecut am inceput sa joc cu antrenor si cand ma miscam si eu mai bine, ne-am mutat . Era un pustache de 21 de ani, imi zicea Dvs [batcap]. Ii ziceam si eu Dvs si se oftica [:-)))] . Dar am progresat frumos cu el. 

 

Eu azi am muncit de la 9 la 3, am condus 2 ore, am facut curatenie in toata casa (am muncit toti, nu numai eu), am gatit si am spalat cainele. Asa ca declar ca am facut miscare pe ziua de azi, ma arunc in pat sa ne uitam la The Affair.

Maine la plaja;)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caro te rog pana in iunie sa nu mai pomenesti ca mergi la plaja, ok???? Imi vine sa plang cand te aud :)))

Numai de asta mi-ar place sa ne mutam in USA sau Brazilia sau Hawaii uuuuuuu :)))

Am vrut Dubai dar T nu e de acord nici in ruptul capului. Si Australia nu e pe gustul meu.

 

Eu in garda deci in afara de cateva tractiu nu fac sport.

 

Stiu ca la vonserva nu sunt sanatoase dar mi se pare lintea prea greu d preparat si avem un congelator minuscul deci nu pot tine chestii congelate

 

 

Abia astept sa mergem si noi la tenis, acum incepe vremeea frumoasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...