Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Abdomen extraplat (64)


Recommended Posts

Caro te rog pana in iunie sa nu mai pomenesti ca mergi la plaja, ok???? Imi vine sa plang cand te aud :)))

dar mi se pare lintea prea greu d preparat si avem un congelator minuscul deci nu pot tine chestii congelate

 

 

Abia astept sa mergem si noi la tenis, acum incepe vremeea frumoasa.

Pentru fraza 1: [:-)))]

Lintea fierbe in 20min. Daca o lasi la umflat ,cred,ca  mai repede.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 796
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu tenis am invatat realmente sa joc acum la batranete, ultimii ani in Angola. Mai jucasem in ro inainte tot joc de prin facultate dar nimic serios sau constant.

Dar imi place mult, si ma straduiesc sa dau cat mai bine.

 

Azi dimineatza mi-am recuperat dirty 30 de ieri care e in special umeri, brate cu greutati, si diseara o incununez cu yoga si gata 21 zile. Nu am slabit spectaculos dar definitiv se vede pe corp, s-a asezat altfel carnea, se vad muschii de mult apusi , ma decid daca mai bag o tura sau sar la piyo.

Zi de proteine astazi, scos telemeaua de la mama ca nu am chef de carne. Branza cu rosii se pune la ziua de proteine, nu?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Auci, carolinah, plaja? Eu inca am zapada. Cum mai e cu catelul?

 

eu am fost ieri la yoga. Alergat pe banda dupa nu mi-a iesit. Azi cred ca merg la o clasa combinatie de core, step si balance.

 

am facut placinte aseare. Foarte foare neinspirata, o sa ma lut cu tentatia urmatoarele 2-3 zile pana trec.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina, da, merge telemeaua aia ca unsa:))) Fain ca ai terminat cele 21 de zile. Eu in locul tau as trece la PiYo, apoi dupa aceea daca vrei, mai reiei. Si cred ca pt 3 sapt ai rezultate f bune: -3 Kg si carne mai tare e fff bine! Daca nu faceai nimic, aveai 1 kg in plus si gelatina [batcap] .

 

Xio, deal done…daca nu uit, maica, daca nu uit, ca anul asta am facut 40 [:-)))]

 

Aqai, belea placintele alea. Eu am scapat de ispita cand m-am lasat de gluten acum 2 ani. De atunci, ma lasa asa de receee placintele. Sunt si de alea fara gluten, dar n-au niciun haz.

Nici nu ma mir ca n-ai mai alergat pe banda dupa yoga aia. Nu se potriveste, pur si simplu.

 

Azi am si eu zi de yoga. Ma apuc peste vreo 10 min. Pana acum am facut o budinca de orez cu mere rase si zahar ars, la cuptor. Eu doar gust din ea, dar copiii si barbatul o mananca la micul dejun.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sambata trecuta mi-a iesit. Da' asa fara apa, cu stres ca am pierut telefonul...nu mi-am gasit nici un ritm.

 

apa cazuse din rucsac in masina, telefonul s-a dovedit a fi fost doar uitat acasa. Azi am in progrem plimbare daca se poptoseste un pic vantul si probabil ceva core diseara.

 

maine yoga sau alergat, vad eu ce, ca-l duc pe fii-meu la un program de traforaj cuie si ciocane la biblioteca si e in aceeasi cladire cu gym-ul, deci il astept activ:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io sunt suparata pe madam rina azi. Iar imi da cantarul cu plus si ieri am mancat ceva branza cu rosii la pranz si un iaurt pe la 6 seara. plus apa si ceai, 30 min brate si 30 min yoga si azi dimineatza iar am juma de kg in plus. Stiu ca kg nu sunt importante, ca nu am nici macar 3 sapt de rina dar pe bune e super descurajant sa vezi ca nu se misca acul ala de la cantar deloc 

imi trebuie un bust pe undeva dar nu stiu unde sa-l strecor...cu rina o tin lunga pana la ziua de apa si mai vad dupa, sport mai mult nu stiu cand sa bag , poate doar sa ma scol la 6 in loc de 6:30 dar eu dimineatza sunt terminata de cand ma stiu, niciodata nu am functionat bine pana la 9-10.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ladies, lasati naibii cantarul ala! Viata e fun, sportul trebuie sa fie fun si el, -1/+1 nu conteaza cu adevarat. Trendul conteaza, Marina, ma auzi!

 

Anna, cum era cu faptul ca incerci doar sa tonifiezi ce ai??? Lasa cantarul, baga un Nurofen si apuca-te de sport. Zi de zi! (mai putin partea cu Nurofenul [alcool] )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...