Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Abdomen extraplat (64)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 796
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Caro,

chiar m-ai crezut cand am zis ca nu conteaza kg? eu tot vreau macar sa vad cu 5, chiar de-o fi 59 si nu 57 cum as vrea

iar sport de placere...uhhh, nu stiu cand o veni asta...cred ca ma duc dupa nurofenul ala, ca vad ca n-a mers cu apa, cu fresh de grapefruite+porticala, chiar cu mancare, cu ceai, am stat numai la buda de cate lichide am baut; cred ca ar merge cu somn, dar am la treaba

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

caro imi trebuie putin de incurajare si kilu' ala si daca vorbeam la 55 mai ziceam dar le vorbesc la 62 asa ca nu pot sa ma relaxez.

Partea buna e ca pe haine se vede, pantalonii s-au largit iar si trendul e evident. 

m-am hotarat sa ma apuc de piyo cum ai sugerat, credc ca noutatea o sa ma atraga si motiveze plus ca pare super fain progrmaul.

 

anna nu ai nici o scuza pt lipsa sportului. lucrezi de acasa si poti gasi 30 min doar ca tb sa te mobilizezi. Si in call center de lucrezi poti sa preiei apeluri de pe bicicleta in rest nu cred ca nu poti strecura un 30 min de sport . Hai curaj :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce sa zic Marina, iti dau dreptate, 30 min ar treb sa gasesc, dar chiar am f mult de lucru, de fapt muncecs ca proasta asa mult, ca tot stau sa-i ajut pe unii si pe altii, cand ar fi trebuit sa0i las pe indieni sa o faca, ca ei ar trebui sa faca suportul

in plus, dimineata o mai lalai, ca mi-e somn, ca sa mai rezolv 2-3 chestii, azi ca m-a durut capul, dar ai totusi dreptate

hai ca termin ceva si ma duc la Pilates, desi ar treb sa o mai bag in seama si pe Jillian, tot zic ca treb sa trec la level2

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu azi am lucrat de acasa si primul lucru dupa ce a plecat sotul am bagat Plyo ala de 30 min. Frate, m-a omorat aia cu saritul ei. Am facut multe chestii modificate, ca mie nu-mi place sa sar. Eu am gresie pe jos, sper ca mai am incheieturile intregi. Si noroc ca stau la parter ca altfel imi omoram vecinii.

 

Marina, inteleg ce zici cu kg, dar hai sa ne concentram pe pantalonii mai largi. Ai tai, ca ai mei ma strangeau azi dimineata grrrrrrr…. Cred ca PiYo va fi f eficient dpdv tonus, abia astept sa ajung si eu la el, dar vreau neaparat sa fac astea 21 de zile, daca m-am apucat de ele.

 

Anna, indienii sunt niste puturosi, stii tu bine. Nu-i lasa sa te fraiereasca [:)] . Ai facut sport azi?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caro, de fapt ai sa razi, dar sunt cam supatata, am coborat repede la 5.30 sa-mi fac pilatesul si da-i si trage tare, aveam fix pana pe la 6.20 sa-l termin cand veneau maimutele, si ce crezi, tocmai azi le-a adus la 6 :( asa ca n-am mai apucat sa fac ultima parte aia pt picioare...chiar imi pare rau sincer, ca trageam tare...

promit ca maine sa recuperez, desi voi incepe ziua cu alergare; ma duc la psiholog ca nu ma inteleg cu una din fetite, vreau sa vad aia ce-mi zice de ea, e tipa cu care fac dezvoltare personala and stuff la gradi, vreau sa vad dc ea a observat ceva...

apoi parca vad ca plec pe la tara, ca vine unul sa ne faca un solar, desi sper ca nu treb sa ma duc ca am 1 milion de chestii de facut, ce ar trebui sa faca imputitii aia ...ups, ma iertati, dar nu-i inghit deloc, singura natie de nu-mi place si muncesc cu aproape toate...de fapt ei si pakistanezii, gata termin cu rasismul, ma scuzati, nu sunt asa de fel, de fapt nu e pe criterii etnice si de lene si nesimtire

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anna eu zic sa nu treci la level 2. Mai bine te concentrezi pe ceva mai simplu dar te straduiesti sa faci zilnic fara nici o abatere si fara nici un indian.

La un moment dat cand iti intri in rutina o sa-ti ceara corpul sa mai intinzi nitel si treci atunci la level 2. Nu face ceva ce iti depaseste puterile si o sa o simti ca o corvoada ca atunci o sa tot gasesti scuze si indieni sunt multi.

 

Io am avut colegi indieni super faini.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...