Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Abdomen extraplat (64)


Recommended Posts

53 de kg????? :)))) damn.

Eu am 57 la 1,69.

 

Am mancat acum 2"banane, un baton cu proteine si 250 g branza de vaci degresata adica 0,1 cu 1 lingurita jumate de jeleu de soc cu portocale....si vreun litru de cafea :))))))

Sigur esti mai musculoasa .

Mie mi-e mai  usor sa beau un shake proteic cand vin de la sala, si toata lumea de-abia ma asteapta :) ma uit acum pe el are 24 g proteine /scoop. Mai mananc o banana pe drum in masina si asta e..

 

M-am razgandit, azi ma duc la spinning ca n-am fost niciodata. Ni s-a spus ca va fi infernul !! :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 796
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

asta cu kg e oricum relativa, am la kickbox o fata care e cat mine sau putin mai inalta si are 60 de kg, dar e mult mai subtire decat mine.

Acum cand am fost acasa desi aveam 57 de kg, cat am tot avut din facultate, toata lumea mi-a spus ca wow cat am slabit si ca asa subtire nu am fost niciodata :))))  arat acum mai bine decat la 55 cat am avut anul trecut.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu ma mai uit demult la kg, ca sa nu ma depresez. Cand va aud cu 53 mi se pare ireal. Ireal nu e, dar e relativ, cum zice Xio.

 

Ieri ora de Pilates a venit la fix. N-a fost deloc dura, dar mi-a prins taaare bine pe fondul de ramasite de febra musculara. Azi sunt in forma, nu ma mai doare nimic. Sunt apt combatant:)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...