Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Abdomen extraplat (64)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 796
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

il poti lua doar online de pe site-ul lor sau amazon.

De pe amazon nu livreaza in tarile unde salasuiesc eu sau in Ro, dar poti vorbi la dpt lor international direct si livreaza unde vrei.

 

am repetat azi piyo sweat, pe bune ca nu pare asa greu, are o singura secventa care imi da realmente bataie de cap si dureaza vreo 3 min dar si fara bataie de cap transpir ca un caine. 

diverse marturii sunt aici : https://www.youtube.com/results?search_query=piyo+sweat

 

astazi 60.9 [:D] dupa doua zile de sweat asta se vede.

dimineatza i-am tras un fresh mare cu suc de portocale, o banana si capsuni 

la pranz ii trag o salata de fasole (e ziua mea de amidon) si cina nu stiu, ceva mai usor , cred ca ii bag doar o salata ceva.

 

Am si casa plina de copii (la noi e wk ) si cum se joaca doi cate doi sunt in maxima liniste asa ca ii bag o carte motivationala [:D] pe care am achizitionat-o acum cateva zile:

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ia te uita cine se mai plangea pe aici ca are platou. Way to go, girl!

 

Mie sun salutations alea mi se par fff eficiente! Eu le simt in fiecare muschiulet, mai ales la spate. La un moment dat, neantrenata de mult, ma apucasem sa fac sun salutations. Ideea era sa incepi cu 1, apoi 2, a 3-a zi 3 si tot asa. Eu, viteaza, am facut (m-am chinuit, mai bine zis sa fac) vreo 7-8 ture una dupa alta. Asa, din prima. Vai de capul meu, ce-am suferit! Abia puteam respira de febra musculara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri n-am facut sport. Am fost cu sora-mea la urgente (nimic grav) si asa a trecut dimineata. Dupa-amiaza, de bucurie ca nu era nimic grav, am facut ceva ce nu pot spune pt ca i-am promis lui Xio;)

 

Azi Dirty 30 done, checked, sweated [:-)))] . Azi am cumparat o cutie de 2 Kg de capsuni si o devorez impreuna cu copchiii mei si al sora-mii, mai incolo is sushi time [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si la noi sunt capsuni la greu, facem cura.

copil cuminte astazi, zumba, masaj si lower body acasa. E ziua mea de carbohidrati, am luat o paine proaspata di in ea ma bag:) ca pana acum tot cu legume am tinut-o

 

caro am recuperat 60,9 s-a dus iar in 61 dar pana de pasti am in plan sa vad 59 chiar daca si ,9 :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu m-am cantarit azi dupa o saptamana de facut varza dieta: inapoi la 57 :( Trebuie neaparat sa ma cumintesc.

Am reusit sa merg la sala, prima si ultima data pe saptamana asta, dar saptamana viitoare bag tare.

 

S-aveti o saptamana buna fetelor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mda, si eu m-am cantarit azi dimineata. Nashpa. Si aici e deja vara: rochite, sandalute etc… 

 

Problema mea e ca dau iama in dulciuri. Desi mananc ok in rest, mananc dulciuri. Aproape zilnic. Am zis ca postul asta nu mai mananc dulciuri. Aiurea!

 

Asa ca ma gandesc sa bag si eu o luna de Rina sa ma calmez. De maine incep. Wish me luck!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetelor, noi am tinut-o langa sapt trecuta, joi musafiri, vineri in oras, sambara musafiri, vineri in viztite, prajituri facutde de fiecare data "lava cake", amandina

in fine, am mancat un pic de praji, dar n-am prea mancat mancare, dimi eram la 61.8 parca, nu era asa rau; problema e ca nu stiu ce am, dar de cateva zile ma terzesc cu o durere ingrozitoare de cap si n-am chef de nimic, nici cafeaua n-am baut-o

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...