Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Abdomen extraplat (64)


Recommended Posts

da, nici sotului nu-i place :))) ce sa facem, nu ii pot multumi pe toti :)))))

azi garda, imi iau mancare cu mine.

 

La abdomen imi place ca incep sa se vada si patratelele din mijloc, mijesc asa usor :))))) si midline-ul arata mult mai bine, si oblicii se vad f frumos. Dca as alerga zilnic in 2 uluni as avea 6 patrate....dar nu pot :( 

 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 796
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salutare si de la mine, am scapat rau de tot in cozonac dar n-am poftit  nimic altceva asa ca sunt in parametrii. Nu sunt pe + .

Azi 1K, maine vreau sa alerg acasa, imi pun ceasul la 6, sper sa nu se trezeasca si copiii ca de obicei asa se intampla :). Joi  In the army si vineri spinning ca-mi place rau :)

Sper sa ma tin. Daca nu, vin la spovedanie :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am mancat din toate strict duminica. Pt ca nu am voie gluten, mi-am facut un fel de tarta mica cu umplutura de mac, ca eu eram fan cozonac cu mac. Am facut-o special mica, ca s-o termin duminica. Ceea ce s-a si intamplat.

 

Ieri am trecut inapoi la Rina, cu zi de amidoane. Tin dieta fara prea multa convingere, asa ca sa ma tina disciplinata, ca asta si era scopul in primul rand. Am chinuit 1 ora de Zumba, pt ca mi-a fost f rau. Nu stiu de ce, cred ca de la stat prea mult in soare in masina. Am asteptat pe cineva si am stat ba in masina, ba afara, in plin soare, mai mult de 1 ora. Imi era si foame si sete, soarele e deja puternic si banuiesc ca de acolo.

 

Azi am marsaluit de dimineata deal in sus, deal in jos 4 km si diseara vreau sa fac yoga.

 

De maine incep si eu PiYo. Teoretic termin azi 21 day fix, practic nu am facut in fiecare zi, dar mi-a dat un jump start bun.

 

Mocanita, mie nu-mi place spinning-ul. Prea multa transpiratie pe bicicletele alea si in jur si mie mi-e sila, recunosc… In plus, ma simt putin claustrofobica in sala aia, mai ales in momentele cu intuneric, muzica tare etc. Nu sunt normala, I know [fri] .

 

Anna, nu e bine!

 

Xio, ce ma distrezi cu patratelele alea [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caro, tu te distrezi dar pe mine ma exaspereaza :)))) nu credeam ca e asa greu de construit, la naiba...

Azi am mancat porcarii, m-am trezit dimineata la spital, imi era foame, am mancat o bucata de iepure (de ciocolata!), acasa niste oua mici (de ciocolata), acum 2 ochiuri cu putina paine ciabatta (iubesc painea asta, dar mananc extrem de rar), si 2 felii de toast integral cu margarina si miere (ca am antrenament).

Am dormit ca porcul, acum ma pregatesc sa merg la sala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine 60.00. Cred ca si-a propus cantarul sa faca misto de mine. De pacatuit am pacatuit-o de pasti strict duminica si am bagat si ieri o felie de cozonac ca era ziua de carbohidrati . Azi fructe si salata.

De sport m-am tinut dumnezeieste, sapt 3 piyo , buns astazi. Rezultatele la 21 days si 2 sapt de piyo se vad clar la cm:)

 

bai ce invidioasa sunt pe mocanita! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...