Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Abdomen extraplat (64)


Recommended Posts

Mocanita, ce ore faine aveti! Sunt si aici ore misto, dar eu nu apuc niciodata sa merg la ele. Plus ca la alea unde se sare mult nu pot din motive de genunchi...

 

Functional strength suna a deep muscular workout.

 

Xio, ce rasfat pe capul tau!

 

Marina, mai dai din buric? Trebuie sa ne arati odata o filmare sa te vedem cat esti de sexoasa [:-)))]

 

Imi place PiYo, ca e scurt si la obiect. 20 de minute, dar tremuri dupa aia o jumatate de ora! 

Azi si de legume-fructe la Rina. Tin 5 zile pe saptamana Rina si in weekend mananc normal, cu dulce si de toate, dar cantitati normale. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 796
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

buric doar la zumba, pe la clasele de dans oriental nu mai calc ca sunt ca ursu' pe poante. Io'st rockeritza mai ce naiba, nici chiar asa.

Ii dau cu piyo si suplimentez in wk cu prietenul shaun.

mi s-au stricat si bateriile la cantar de atata cantarit :D, oricum am trei cantare in casa asa ca tot pot urmari strict situatia .Ma plang de kg dar e mai mult asteptarea mea pt ca de slabit alea 5 de le-am dat jos le-am dat extrem de frumos cu 21 fix si piyo si ca masuri si haine sunt ca in vremurile mele de 56-57. Mai am pana incap lejer in rochiile de la 54 dara daca merg in ritmul asta cu toate platourile incap inainte de a ajunge la 54.

Nu vreau sa trisez asa o zi intreaga, sunt determinata sa o tin lunga cu rina (sant abia la jumtate) si asta pt ca anul de a trecut a fost singurul an in care imi amintesc ca am mancat compulsiv si tampenii. Mereu am fost atenta la mancare, niciodata nu mi-au placut chestiile grase, complicate, dulciurile. Anul asta parca am innebunit asa ca mai mult de cat kg pierdute sper in schimbarea aia de metabolism. Ma mai abat eu putin gen paste/onomastici dar daca nu am un motiv o tin lunga :)

azi e zi de legume- fructe si la mine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Xio, sa ma tragi de maneca daca ma vezi pe 30/31, ca eu nu te stiu la fata :) 

 

Caro, la aproape toate exercitiile ne-am ''ajutat '' de servetele puse pe podea :)) Greeeeu, aoleo !! Fandari in patru timpi cu un picior pe servetel, plankuri in care-ti aduceai picioarele inapoi tot sprijinindu-le pe servetel inceeeet-inceeeeet, ca sa arda abdomenul, samd. Ia uite ce ma dusesem eu mandra de mine ca fac fata cu brio si am plecat iar transpirata lac :) . 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...