Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 10


Recommended Posts

  • Răspunsuri 682
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor, mie de2 zile mi-a scazut lactatia ingrijorator si nu inteleg de ce. Acum iau Galafor si beau ceai de stimulare a lactatiei la greu. Parca e un pic mai bine. Nu vreau sa renunt la alaptat

Lady, esti sigura ca a scazut? Teoria zice ca in jurul a 3 luni se regleaza si nu mai ai aceleasi semne. Bb Iusty e nemultumit?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Suzie, faza cu inregistratul plangerii m-a enervat. Pai nu-i treaba lor cum e facuta. Ei au obligatia sa-ti inregistreze orice hartie pe care scrie "plangere, denunt" etc, chiar daca dedesubtul titlului e "scufita rosie". Am patit si eu odata. M-a chemat un nene polirai sa dau odeclaratie si a incercat sa mi-o dicteze. L-am intrebat daca par retardata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai mai, ce fete frumoase avem la odiseea noastra (cra cra, hi hi) [zana] [zana] [zana]

Maddutz, Mes, taticii cred ca sunt topiti dupe odoarele lor.........

 

Vad ca azi ne-au intrat si noua banii pe CIC pe o luna jumatate (dosarul l-am depus pe 16-17 aprilie, cred), suntem bune de cinste [berica] [berica] [berica]  [papica] [berica] [berica] [berica]

 

Andika [pup] mereu ma gandesc la voi [pup]

 

La multi ani Andrei de Meey, sa cresti mare si sanatos (ca frumos esti) [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am mai condus, 5 ore am lipsit de acasa, iar Mariuca mea a rabdat de foame, sora-mea se mira ca nu plange :)

Nu reusesc sa ma concentrez la sofat, sunt tot cu gandul acasa, la copii, si mai fac greseli [batcap] [batcap] [batcap] , nu mari, insa la examen se aduna, nu am voie sa gresesc [fri] [fri] [fri]

Azi am vrut sa ma programez la examen si mi-a expirat cazierul (bine ca a vazut instructorul si nu am mai mers degeaba la ghiseu), deci maine iar lipsesc mult de acasa [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...