Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 10


Recommended Posts

  • Răspunsuri 682
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si noi cred ca suntem la puseu. Sper sa.i treaca pana la botez pe 12.

Gina si eu tb sa lipsesc de 2 ori de acasa cate3-4 ore sa ma duc la vopsit o data si a 2a oara la coafat.Cred ca merg fara ea sa stau linistita ca cu ea nu voi putea.Ar fi prima mea pauza in 3luni fara niciun copil.

Daca tu crezi ca sta cuminte....... mergi fara ea, insa eu te-as sfatui sa o iei cu tine, impreuna cu mama din dotare (nu stiu daca sotul tau e asa rabdator :))) Pui si caruciorul in portbagaj si le trimiti la plimbare.......... daca se trezeste si vrea papa, o aduce la tine.

 

Dar si eu sunt la puseu. Am facut ravagii in frigider in dupa-amiaza asta. Noroc ca este cam gol...

 

Va sincronizati [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iusty nu este interesat de nici o jucarie, nu vrea sa puna mana nici pe telefon sau telecomanda, obiecte care in general atrag copiii. Sa imi fac griji?

Nici Aris nu-i interesat. E prea repede. Vor sa puna mana de pe la 6 luni, nu la 3. I-am indesat in mana o zdranganitoare si mi-a tras una cu ea in gura, de era sa-mi sparga buza. In rest, n-a fost atras de ea. In zdranganitoarele de la carucior da cateodata de cateva ori si dup-aia maraie sa le iau de-acolo. Cred ca suna prea tare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iusty nu este interesat de nici o jucarie, nu vrea sa puna mana nici pe telefon sau telecomanda, obiecte care in general atrag copiii. Sa imi fac griji?

Nu, Lady, griji incepi sa iti faci abia cand nu o sa-i mai poti dezlipi de ele :)))

Sunt prea mici sa fie atrasi de asemenea obiecte.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, am eu impresia ca am intrat intr-un lung sir de ani de ingrijorari. Asta daca nu sunteti la al doilea treilea copil si sunteti deja acolo.

Eu ma ingrijoram ca face kk la 3 zile, acu face de 3 ori pe zi si...oare de ce?

 

Eu maine am programare la celebrul Cosma, unde sper sa-mi mai spulber si eu niste ingrijorari.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, am eu impresia ca am intrat intr-un lung sir de ani de ingrijorari. Asta daca nu sunteti la al doilea treilea copil si sunteti deja acolo.Eu ma ingrijoram ca face kk la 3 zile, acu face de 3 ori pe zi si...oare de ce?Eu maine am programare la celebrul Cosma, unde sper sa-mi mai spulber si eu niste ingrijorari.

Pregateste-te ca o sa dureze toata viata :))). Si daca o sa ti se spulbere una, imediat o sa-i ia locul altele 3 :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...